Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil
Ahoj,

chtěl bych na svých stránkách dát uživatelům možnost vkládat vlastní články do mnou napsaného systému. Rád bych jim dál nějakou možnost formátování, ideálně něco na způsob příspěvků zde na fóru (miniBB) - jenom tučně, kurzívou, odkaz, obrázek.. nebo tak něco, radši míň než víc, bojím se trošku zneužití, případně útoků.

Nevíte tedy o nějaké samostatné aplikaci, kterou funguje (nebo se dá nastavit aby fungovala) tímto způsobem a nedávala uživatelům moc šancí vpádu do systému?

Díky
Str4wberry
Profil
Podívej se do souboru v miniBB bb_codes.php, najdeš tam potřebné funkce.
AM_
Profil
Nejsou špatné a lze sehnat volně stažitelné WYSIWYG editory, např. tinymce, fckeditor a další - poskytují značný komfort uživatelům, kteří nejsou schopni se naučit ani jednoduché značkování. Jaké tagy povolíš pro uložení už je na tobě, editor většinou vrátí uživatelem vytvořené (X)HTML a PHP backend pro uložení zbude na tebe.
iru
Profil
Zkus se podívat na toto: http://pabi3.com/blog/aky-wysiwyg-editor-povazujem-za-dokonaly/, také jsem něco hledala, chtěla jsem něco na čem se dá stavět, abych si to mohla přizpůsobovat obrazu svému a toto mě zaujalo. Ale ještě jsem neměla čas to vyzkoušet, tak kdybyste to náhodou někdo testovali, budu ráda, když tu hodíte nějaký ten svůj názor...
Marcus Flintus
Profil
Zdá se, že nejblíž bude asi dobře nastavený tiny_mce, škoda, kdyby "simple" mode měl i vložení odkazu, tak by to bylo přesně ono a vyhnul bych se tomu "monstruóznímu advanced". Co se dá dělat.

Str4wberry: to je taky zajímavý nápad, díky za tip.
AM_
Profil
v tinymce si můžeš profil nakonfigurovat a toolbary poskládat zcela podle gusta, simple a advanced jsou jen předdefinované profily. Sám jsem si jej takhle konfiguroval (ale už je to asi 2 roky zpátky a musel bych to hledat).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0