Autor Zpráva
Martin Sereday
Profil
zostavil som pre tunajsiu ZS kostru webstranky a po umiestneni na server som zistil, ze mi to nefunguje tak, ako by malo. Na localhost to funguje. Adresa stranky je "http://www.zsspodhradie.edu.sk"
Na stranke je aj cast "Ziaci", kde su podla rokov a rocnikov pripravene zoznamy ziakov skoly. Zoznamy su generovane z excelu a ulozene v samostatnych suboroch.
Do stranky su vkladane pomocou *.php. Na lokalnom serveri sa zobrazia. Na nete uz nie. Vyskusal som vsetko mozne, ale je to zjavne nad moje amaterske schopnosti. Tlacidlo z navigacnej listy vola subor /pages/sk/ziaci.html. Ten vola do iframe subor /pages/sk/2000-01/1.php, v ktorom su pomocou include volane subory 1a.htm, 1b.htm a 1c.htm ulozene v rovnakom adresari ako *.php. Ak si najdes chcilku casu a pozries sa nam na to, bedeme Ti velmi povdacni. S pozdravom Martin
Kajman
Profil *
Umí ten hosting php? Pokud ano, tak se podívej, jaké to na něm musí mít koncovky. Vypadá to, že koncovky .php modul pro php navěšený není.
Martin Sereday
Profil
Je to asi nad moje patracie schopnosti. Kde to najdem? Inak je to server telekomu a na iniych strankach, ktore na nom mam umiestnene, php funguje. Este to skusim s nejakou dummy strankou.
Martin Sereday
Profil
Uz som to zistil. v ramci konkretneho hostingu nie je PHP aktivovane. Vdaka za radu. A este otazka, ako sa daju tabulky z excelu exportovat do HTM bez formatovacich prikazov?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0