Autor Zpráva
Mastodont
Profil
Dá se nějak v PHP na Win detekovat oddělovač seznamu (list separator)? Funkce localeconv() tento údaj nevrací (protože to je tuším Win only záležitost)
AM_
Profil
Oddělovač seznamu? o ničem takovém se nezmiňuje ani manuál - k čemu by to mělo sloužit? nikdy jsem se s tím nesetkal...
Mastodont
Profil
Je to prostě výchozí oddělovač prvků v seznamu a některé programy ho používají stejně jako třeba oddělovač desetinných míst u čísel.
PostCC
Profil
Mastodont:
Aha! Tak to PHP nepoužívá.
Mastodont
Profil
PostCC:
To já sakra vím velmi dobře!! Jedná se o záležitost systému, ale když se dá detekovat třeba používaný oddělovač desetinných míst, uvítal bych i list separator.
PostCC
Profil
Mastodont:
Netřeba křičet, milý Mastodonte. Lépe vyvinout vlastní iniciativu. Nebo zapojit mozek, to bývá nejlepší cesta k řešení.

Nevím, zda existuje snazší cesta, pokud bych řešil tento požadavek já, šel bych asi cestou parsování výsledku v proměnné $Return:

Exec('reg query "HKEY_CURRENT_USER\\Control Panel\\International" -v sList', $Return);


Samozřejmě za předpokladu, že vlastník scriptu má oprávnění spouštět Exec a přístup k patřičné větvi registru.

Má-li někdo snazší řešení, rád se poučím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0