Autor Zpráva
Shadowek
Profil
Dobrý den, původně jsem sem s tímto problémem nechtěl jít, ale jelikož jej už delší dobu nemohu vyřešit tak je tu ...
Napsal jsem si jabber bota pomocí vývojové knihovny XMPPHP, ale měl velký nedostatek ... každých 30s prováděl relog. Nevěděl jsem co s tím, tak jsem přešel na hezčí (avšak poněkud starší) vývojovou knihovnu class.jabber.php, k níž jsem nemohl najít žádnou dokumentaci, protože stránka autora už neexistuje. Tudíž jsem si jej napsal sám. Bot mi funguje v normálním chatu, ale jeho hlavním účelem mělo být připojení do chatovací místosti a tam plnit příkazy ... Bohužel když se pod stejným účtem přihlásím do místnosti tak jsem normálně člen a můžu psát, ale když se přihlásím pod class.jabber.php tak jsem "devoiced". XML na připojení do místnosti odesílám naprosto stejné, ale nejde to. Připojení na server v obou knihovnách probíhá trochu jinak. Bude problém zde? Můžu případně přiložit výpis odeslaných a přijatých raw packetů. Nevěděli by jste si s tím někdo rady? Nebo nepoužívali jste tuto třídu nikdy a nebo nemáte k ní dokumentaci?
Děkuji :)
Edit: Ještě dodávám že bota pouštím přes PHP-CLI.
mckay
Profil
Shadowek:
Nemůže být 30s max_execution_time? Možná proto se připojuje a odpojuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0