Autor Zpráva
Galli
Profil *
Dobrý den,
v php moc neumím, ale nutně ho potřebuju. Prosím mohli byste mi pomoct? Potřeboval bych mit na serveru ve slozce "produkty" textove soubory s textem a ty by se na strance vypisovali pod sebe. Aby php kod sam projel slozku a našel tyto soubory a vypsal je. Nejlepší by bylo kdyby je i rozstrankoval. Jako katalog to potřebuji. V každym textovym souboru(produktu) by byl odkaz na univerzalni stranku s php kodem ktery by vypisoval soubor s celym textem o produktu na ktery prohlížející kliknul. Doufám že mě pochopíte a doufám že je to proveditelné. Snad je to i jednoduché. Rad bych se sám naučil php ale nemam cas se to ucit a pak to uskutecnit a udělat to pomocí html a css je zdlouhavé a do budoucna velice nevhodné. Děkuji moc...
shaggy
Profil
Galli:
Rad bych se sám naučil php ale nemam cas se to ucit
Tipujemmm, že toto by malo ísť do Práce a zákazky.
Galli
Profil *
ja nevim jak moc je to složité...jestli nestaci pár kodů jenom..a ja nemam cas se to ucit "momentalne":-(
shaggy
Profil
Galli:
Tak potom si zaplať niekoho, kto má čas ti to napísať. Je úplne irelevantné, či je to pár kódov, alebo nie. Toto je poradňa - my ti poradíme, ty sa musíš učiť. Ak sa niekto nechce/nemá čas učiť, je to jeho problém, musí sa zmieriť s tým, že ho to bude stáť peniaze.
Galli
Profil *
Tak pardon. Můžete mi napsat alespoň jestli bude potřeba databáze nebo ne? A jestli nevite o nejakým takovým katalogu už napsaným na free stahnutí?...a promiňte mi tenhle topic :-/
Lechy
Profil
Galli:
Co sem motáš databázi? Chceš číst data přece ze souborů né?
Bubák
Profil
Lechy:
Protože mít data produktů v databázi není k zahození.

shaggy:
bude potřeba databáze nebo ne?
Není to nutné, ale s databázi se líp pracuje.
Galli
Profil *
Lechy:
Ja sem si pravě nebyl jistej zda cteni ze souborů nebude něčemu bránit a tím znehodnocovat práci kodu atd..

Už neni potřeba mi cokoli psát:) už sem si to zařídil. A sry za čas ktery ste stravili čtením topicu:D
Lechy
Profil
Bubák:
To netvrdím, že je to k zahození, je jasný, že přes databázi je to lepší, přehlednější a asi i snažší. Nicméně jak to uvedl v prvním příspěvku tak databázi nepotřebuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0