Autor Zpráva
ondra15
Profil
Ahoj, mám web, a když jsem tam chtěl vložil lightbox pomocí JS (zde), tak se mi obrázek po kliknutí zobrazoval přímo. Pokud mám stránku v HTML, tak se to pere s Cojátkama. Ty jsem odstranil, a v HTML dobrý. Ale jakmile stránku uložím jako .php, tak se opět obrázky zobrazují napřímo.
Netišíte někdo, proč to v php nejede?

Předem děkuji za každou radu
akali
Profil *
Máš tam odkaz na javascript a css??
zní to přesně takto

	<script src="js/prototype.js" type="text/javascript"></script>
	<script src="js/scriptaculous.js?load=effects,builder" type="text/javascript"></script>
	<script src="js/lightbox.js" type="text/javascript"></script>
	<link rel="stylesheet" href="css/lightbox.css" type="text/css" media="screen" />
	
AM_
Profil
Je to tím, že ti některé soubory s javascriptem neexistují. Internet Explorer na tom celý javascript zastaví, Opera mi to překousla a lightbox fungoval.
Určitě spíš než tím, že bys stránku přejmenoval na PHP. Pokud PHP rozumíš, měl bys vědět, že zpracování javascriptu v prohlížeči nijak nesouvisí s PHP ani žádným jiným serverovým skriptem. Zřejmě jsi s tím udělal nějakou jinou změnu (přesun souboru na server atd...).
ondra15
Profil
AM:
Je to tím, že ti některé soubory s javascriptem neexistují
A to mám řešit jak? V jiných prohlížečích to jede, to už jsem zjistil... Díky za pomoc
panther
Profil
ondra15:
A to mám řešit jak?
že by zajistit, aby všechny existovaly?
ondra15
Profil
Reaguji napanthera:
Jsem přesvědčen, že existují. Jen je mi divné, že ve FF, Opeře a třeba Chrome to jede, a v IE ne. Myslím, že chyba už není v existenci souborů. Nebo to vidíš jinak?
panther
Profil
ondra15:
je-li pravda, co psal AM ve [#3] (nezkoušel jsem, ale věřil bych tomu), linkuješ tam dohromady asi 10 scriptů, které neexistují (ne highslidí, ty ostatní). Minimálně tam jsou zbytečné.
ondra15
Profil
Díky patherovi a AM_, chyba vyřešena.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0