Autor Zpráva
horava2
Profil
Dobrý den,
řeším jednu zapeklytou záhadu.

Mám fotogalerii - funguje na principu, že na ftp vytvořím složku s určitým názvem alba a to se následně zobrazí jako album a vytvoří náhledové fotky.

Konkrétní případ zde:
http://webovereseni.cz/index.php?page=foto&dir=2010+%C5%98eka+Morava+-+Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE

Celkem v tomto albu jsou 4 fotky. Jenže náhledy se zobrazí jen 3. Po rozkliknutí fotky vidíte "1 z 4" fotek. A když budete fotky projíždět tímto způsobem, tak opravdu uvidíte všechny 4 fotky.
Tohle je skoro u každého albumu. S rozdílem, že v některým se nezobrazují třeba 2 v jiným zase 6.

Nevím v čem mám hledat chybu. Ještě jsem se s tímto nesetkal. Díky
Dtx
Profil *
Třeba ve scriptu vytvářejícím náhledy fotek(?) Nejsou některé fotky v jiném formátu, než je tento script schopen zpracovat? Není některá z těch fotek větší, či menší, než je nějaká povolená hodnota? Zjišťoval bych, zda se náhled opravdu vytvoří, nebo je jen problém s jeho zobrazením.
horava2
Profil
Všechny fotky jsou ve stejném formátu. Velikost nahrané fotky na to nemůže mít vliv. Náhledy se vytvoří.
Problém je se zobrazením nejspíš.
horava2
Profil
Ve zdrojovém kódu se vypíší všechny náhledy. Dokonce i cesty k náhledovým fotkách fungují. Jen se nezobrazí.
DJ Miky
Profil
Ten výpis máš vytvořený jako řádek tabulky. Na řádek se vejdou pouze tři fotky, ta čtvrtá je už mimo onen bílý box... Po třetím obrázku třeba přidej nový řádek:
</tr><tr>

Ale upřímně, ten kód je šílenost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0