Autor Zpráva
stritep
Profil
Zdravím,
dělám stránky pro realitní kancelář, mám už je v podstatě komplet hotové v XHTML a CSS. Ale nemůžu přijít na to jak se dělají databáze jednotlivých nabídek a vyhledávání podle krajů, ceny, velikosti nemovitosti apod.... Mohl by jste mi někdo poradit, o jakou aplikaci či funkci se jedná a kde ji sehnat, bez využití RS.... (pravděpodobně je to za pomocí PHP a MySQL) Chtěl bych se to naučit, ale nevím kde přesně začít a kde hledat... Díky moc
johnl
Profil
stritep:
Doporučuji např. linuxsoft.cz.. Ale pokud by jsi do googlu napsal to správné zaklínadlo tak by jsi to našel i sám..
Ovšem pokud nic z toho neumíš, tak než se něco pořádně naučíš a dokážeš naprogramovat měl bys vědět že to bude chvilku trvat.. ;-)
denCo
Profil
stritep:
Neviete spraviť hlavnú časť stránky, ale aj tak tú prácu zoberiete? Naozaj zaujímavé... Ak by ste sa aj chceli naučiť PHP + MySQL, nebude to za deň-dva.
kelvin
Profil
stritep:
Tohle jsou hodně komplexní záležitosti, pokud máš u webu realitní kanceláře hotové pouze (X)HTML a CSS, nemáš v podstatě nic. Spíše bych radil sehnat si nějaký volně dostupný redakční systém a do něj implementovat svou "šablonu".
stritep
Profil
Nene, s kolegou mám realitku a děláme pro ni webovky. Vím, že to není za den dva. Nespěchá to ;-) Myslel jsem, zda se dá někde sehnat hotové řešení, které případně předělat pro vlastní potřebu.... Neumím programovat, PHP se teprve začínám učit a na druhou stranu proč vytvářet něco co už je. Jen nevím o co se přesně jedná, jak se ta funkce pro vytvoření té dané aplikace jmenuju, abych ji mohl najit.
kelvin
Profil
stritep:
Hotové řešení na realitní kancelář by byl zase nějaký redakční systém, předpřipravený na tento typ webu.
Existují redakční systémy, ve kterých se dají tyto věci "naklikat", například toto beží na Drupalu: http://www.bigreality.cz/
stritep
Profil
Asi to bude nejrychlejší a nejjednodušší řešení. Jinak dík za info, něco tokového, jak je na www.bigreality.cz, bych si představoval.
kelvin
Profil
stritep:
Tak koukám, přehlédl jsem ten titulek a vlastně jsem poradil ten nechtěný RS. Web realitní kanceláře bez RS si ale nedokážu moc představit, kdysi jsem web jedné realitky udělal ve FrontPage, majitel si to pomocí toho FrontPage upravoval (ježiši kriste, pořád upravuje, akorát vzhled je naprosto jinde http://www.rewax.cz/ ;) a jelikož jde o statické html stránky, tak třeba hledání dle parametrů je prakticky nemožné.
rommy
Profil *
můžeš zkusit a podle svých potřeb si upravit
http://www.phpmass.com/
anebo třeba
http://demo.open-realty.org/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0