Autor Zpráva
Nikd0
Profil *
Ahoj,
upravuji data v databázi, a někdě je problém. Když jsem to zkoušel přes update nic se nestalo, když jsem zkoušel řádek vymazat a vložit znova, vždycky se jenom vymazal. Už nevím co s tím. Napsaný to je srpávně, databáze připojená, vstupní data taky přišli, chybu tu nenapíše, jenom se to prostě neprovede :-( Nevím jestli mi dokážete poradit, ale já už fakt nevím.

kód druhé možnosti:
mysql_query("delete from user where id = '".$array['id']."' limit 1");
mysql_query("insert into user (password, name, id, access, hodnost, blocked, entry, leave, ikmessage, icq, skype, email) values ('".$array['password']."', '".$_POST['vw_name']."', ".$array['id'].", ".$_POST['vw_access'].", '".$_POST['vw_hodnost']."', ".$_POST['vw_blocked'].", '".$_POST['vw_entry']."', '".$_POST['vw_leave']."', '".$_POST['vw_ikmessage']."', ".$_POST['vw_icq'].", '".$_POST['vw_skype']."', '".$_POST['vw_email']."')");
mattyZEM
Profil
Použij mysql_error().

Nebo pak zkus před řádek 2 dát echo, pak se s námi poděl o to, co to vypíše.
Nikd0
Profil *
1064: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'leave, ikmessage, icq, skype, email) values ('', 'žežulka', 2, 01, '1', 11, '1' at line 1 
Alphard
Profil
Leave je rezervované slovo. Obalte ho zpětnými apostrofy, nebo sloupec přejmenujte.
Nikd0
Profil *
Jo už to jede, díky moc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0