Autor Zpráva
piiiiiiiip
Profil
Dobrý den.Php už jakš takš zvládám ale chtěl bych se ale naučit uplně vše,proto bych vás chtěl poprosit o nejaky odkaz na cz stránku na které by se to dalo naučit.


Moderátor Joker: Původní titulek: „Odkaz na studie php“.
Z dotazu předpokládám, že jde o záměnu slov „studie“ (studie o PHP by znamenala nějaké pojednání o jazyku PHP) a „studium“. Když už jsem upravoval titulek, přepsal jsem ho na přesnější.
Shadowek
Profil
Vše co v základu o PHP potřebuješ vědět se dozvíš v tutoriálu linuxsoft a po té už bys měl být schopen rozumět oficiálnímu manuálu (http://www.php.net/). Téměř nepotřebuješ ani angličtinu. Stačí když z nějakého příkladu pochopíš co to má dělat. Nebo si najdi tento manuál lokalizovaný do češtiny ...
vasio
Profil *
Chceš sníst slona? To uděláš jen kousek po kousku.
Úplně vše se nikdy nenaučíš, doporučuji se naučit nějakou větev potřebnou k vydělávání či záměrům použití.
Doporučuji knížku mistrovství v PHP5, PHP6 apche a mysql. Po roce kvalitní praxe přejít na PostgreSQL a zajímat se o novější technologie jako je AJAX(načítání souborů na pozadí (JS)), používání frameworků a touto formou si udělat nějaký RSko.
Chce to hodně práce a jak jsem psal, vše se rozhodně nenaučíš tak si vlastně uvědom co přesně chceš a ka jakému účelu.
Good luck.
piiiiiiiip
Profil
Děkuji za rady:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0