Autor Zpráva
Luky
Profil
Zdravím,
mám problém se zápisem dat do databáze. Stáhnul jsem si textový editor, ale nevím jak text v něm zapsaný dostat do PHP kódů. Na stránce mi pouze zkušebně ukáží kód zprávy (v alertu) , který mám asi využít, ale nevím jak se dá "z JS dostat něco do PHP". Budu rád za všechny rady, tady je link na editor
Joker
Profil
No, že bych z toho dotazu byl dvakrát moudrý… Ale zkusím:

Stáhnul jsem si textový editor
Předpokládám to je editor obsahu na web, něco jako třeba TinyMCE nebo CKEditor?

ale nevím jak text v něm zapsaný dostat do PHP kódů
Jestli to je to co píšu výše, tak ty editory fungují tak, že nahradí prvek <textarea> na formuláři.
Čili se normálně vloží formulář, v něm <textarea> a ta aplikace by si už měla zařídit, aby se místo ní zobrazil editor a text z něj při odeslání formuláře poslal v té <textarea>.
Tori
Profil
Luky:
Tenhle editor nefunguje pod Chrome 5.0.375.125 - zobrazí se pouze textarea + Submit.
Luky
Profil
tak já zkusím ten TinyMCE díky moc, uvidím jak mi to půjde :D
Joker
Profil
Luky:
tak já zkusím ten TinyMCE
To je rozumné, ty dva co jsem uvedl jsou rozšířené, jednoduše se dávají na stránky a jsou kompatibilní s mnoha prohlížeči.
dmfzd
Profil
Také jsem si stáhl tinyMCE editor, ale vůbec nevím jak ho použít... když to stáhnu, stáhne se spoousta souborů a já si s tím vůbec nevím rady.... prosím o radu, děkuji
Tori
Profil
Oprava:

Tenhle editor nefunguje pod Chrome 5.0.375.125
- to platí pouze pro link uvedený v [#1], ale tentýž editor na stránce autora již funguje v pořádku.
Medvídek
Profil
dmfzd:
http://wiki.moxiecode.com/index.php/TinyMCE:Installation

Mají dost rozsáhlé WIKI :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0