Autor Zpráva
miskith
Profil
Dobrý den,
Chtěl bych se vás zeptat, jestli nemáte zkušenost popřípadě nevíte, čím může být, že se moje stránka načte (Problikne vzhled+obsah) a hned to hodí chybu, že spojení bylo přerušeno. Tento problém mám pouze, pokud mi web běží přes Wamp (nebo tedy do teď jsem s tím neměl na žádném hostigu problém).

Je mi jasné, že nemůžete říct třeba "Je to funkcí ...", ale jde mi pouze o to, čeho se mám chytnout (například "Wamp nepodporuje funkce..." nebo "Taky se mi to stávalo a v mém případě to vyřešilo ..."). Jde o obyčejné PHP CMS s htaccess (+mod rewrite) a pár javascript funkcema (z 99% Jquery).

A ještě jednou pro jistotu. Je mi jasné, že nevypíchnete od boku "je to tímhle ...", ale spíše mi jde o to, jestli se to už někomu stávalo.

Edited: Jde o nejnovější WAMP.
Davex
Profil
Pokud je to náhodou na Vistách/Windows 7, skript používá MySQL databázi a pro připojení k ní používá jméno serveru localhost, tak se to stávalo. Můžeš zkusit přidat řádek 127.0.0.1 localhost do souboru hosts nebo změnit připojování k databázi na 127.0.0.1.
DoubleThink
Profil *
Davex:
Eventuálně taky přiložit pijavice. Někam poblíž chipsetu. To taky často pomáhá.

miskith:
Přidej pár informací - čísla verzí, typ systému, prohlížeč - a tak dál.
miskith
Profil
Verze WAMPu: Nejnovější (2.0i)
Verze PHP a Apache: Apache 2.2.11, PHP 5.3.0
Prohlížeč: Firefox píše "Spojení bylo přerušeno", Google chrome vyhodí bílou stránku, ostatní jsem nezkoušel
OS: Zkoušel jsem to na dvou systémech. Windows7 a Windows web server 2008 R2. U Win7 to dělá neustále a u Win2008 to dělá pouze při aktualizaci prohlížeče.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0