Autor Zpráva
slawe
Profil
Zdravím, mám problém.
V CSS mám napsané, že odkaz v jistém divu bude mít určitou barvu, hnědou. Na strance mam, že pokud odkaz v tom divu je vlastně aktualní stranka, ma mit oranžovou barvu. Na Firefoxu, Opeře a v Chromu to jede dobře, ale v IE to dělá to, že všechny odkazy jsou oranžové. Však se sami podívejte: http://dsmgv.com/new/?strana=inscenace&id=17&pod=obsazeni
a porovnejte IE s jinými prohlížeči...
Cody:
CSS
.menuinsc
{
  background:#531313;
  font-weight:bold;
  padding:5px;
  width:520px;
}

.menuinsc a
{
  color:#b76300;
  text-decoration:none;
}

.menuinsc a:hover
{
  color:#fff;
}


na strance:
echo "<a href=\"?strana=inscenace&id=".$id."&pod=obsazeni\">";
    if ($pod=="obsazeni") echo "<font color=\"#ffa200\">Obsazení</font>";
    else {echo "Obsazení";}
  echo "</a>";

toto je jen pro jeden odkaz z menu

A kopie ze zdrojoveho kodu, co mi hodi IE:
<a href="?strana=inscenace&id=17&pod=obsazeni"><font color="#ffa200">Obsazení</font></a> | <a href="?strana=inscenace&id=17&pod=prehled">Přehled</a>


nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte, co s tím?
paradoxně stejně je dělané stránkování v jiných částech webu ("svitit" ma jen aktualni stranka), a tam to jede dobře...
panther
Profil
slawe:
na řádku 422 v CSS souboru máš
color:xffa200;
slawe
Profil
Díky. Myslel jsem, že to na mojí chybu nebude mít vliv, neb je to v souboru, jenž se stará o ostatní prohlížeče, o IE se stara vlastní css, a jak jsem tu chybku opravil, posralo se to i ve zbytku... takže chyba způsobila, že to jelo spravně, a ja už asi vím, kde je hnije ten zakopaný pes. Díky moc :))
panther
Profil
slawe:
Pokud bys opravil jen x za #, tak to bude ukazovat všude #ffa200. Bude to správně, protože identifikátor má coby selektor vyšší váhu než třída, byť ta je v CSS zapnána níže.
slawe
Profil
no právě, to mi teď, díky tomu x došlo. tak sem si to prošel a zjistil, že všude ty odkazy mám nějak ošetřeny jinačím způsobem, tak jsem tu barvu smazal...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0