Autor Zpráva
davidmyska
Profil
Dobrý den, mohli byste mi někdo napsat buď na email nebo sem odpovědí celý kód registrace a login a všechny potřebné věci.
Smažín se udělat na svůj web registraci a nejde mi to.
Pokud to bude nějaký soubor pošlete mi to na email: davidmys@seznam.cz
Děkuji za zaslání nebo odpověď
davidmyska
Kry5
Profil
1) špatná sekce:
Pokud se chceš naučit naprogramovat web tak doporučuju php
2) Pokud chceš hotový funkční kód tak sekce Práce a zakázky a nepředpokládej, že ti to někdo udělá zadarmo.

3) Použij GOOGLE
davidmyska
Profil
i tak ti děkuju
Amunak
Profil
Můžeš taky zkusit tenhle kód a pokud PHP neumíš, alespoň se na tom skriptu něco naučíš.
davidmyska
Profil
dík vyskouším a uvidím jestli to pojede
AM_
Profil
Amunak:
pokud PHP neumíš, alespoň se na tom skriptu něco naučíš.
je to věc názoru, ale já rozhodně nedoporučuji učit se PHP tou cestou, že okoukáš pár skriptů a budeš je lepit dohromady. Pak to končí tak, že se tu trhnou dveře se začátečníky, kteří přesně takto vytvořili "kolosální" aplikace a vůbec netuší, jak PHP vlastně funguje. Raději doporučuji nějaký tutoriál (rád bych kdyby někdo doporučil nějaký konkrétní, problém je, že na webu je jich spousta zastaralých nebo za nic nestojí, kousky starší než cca 2005 nemá smysl číst, protože jsou z dob PHP4 a od té doby PHP skočilo několik mílových skoků).
Amunak
Profil
AM:
Mě to dost pomohlo začít s PHP a naučit se ho. Asi to ale bude dost individuální.
AM_
Profil
Amunak:
Já sem tak začínal také, proto také nemůžu doporučit žádný kvalitní materiál, protože PHP se dost rychle vyvíjí a já žádný nepotkal.
Ale
- už jsem měl zkušenosti se strukturovaným programováním, takže principy programování v PHP pro mne nebyly žádná novinka
- stejně to nebyla správná cesta, v průběhu času jsem pak zjišťoval, kolik jsem toho kde okoukal blbě (a docela zásadně blbě)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0