Autor Zpráva
aifel
Profil
Caute pomozete mi dal som takyto kod do mojho vyhladavaca ale mi stale nejde pomozte i som uplny zaciatocnik
@$výsledek = mysql_query(
            "SELECT * FROM filmy2 "
. "WHERE filmy2.nazev = LIKE '{$_REQUEST[nazev]}'%");

Moderátor Alphard: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
xmark
Profil
Mohl by aifela někdo poučit o jeho právech? Jeden sql dotaz tady řeší asi ve 4 vláknech, která prokládá užitečnými posty jako "ok", ignoruje doporučení ohledně formátování kódu a tak nějak vůbec dosahuje vysoké úrovně otravnosti.
Alphard
Profil
aifel:
Nezakládejte duplicity. Jeden problém se řeší vždy v jednom vlákně.
Kód formátujte pomocí BB tagu [pre].
Že jste začátečník není podstatné, nikdo není povinen vám radit. Řešit neaktivitu jednoho vlákna založením druhého odporuje pravidlům.
radas
Profil *
aifel:
zaprve bych odstranil ten zavinač a čekal jestli to nevypiše nějakou hlašku připadně pod dotaz bych vložil toto :
echo  mysql_error();


a pak dejte zprávu v čem je problém...
aifel
Profil
Konecne som to vzriesil "SELECT * FROM filmy2 WHERE nazev LIKE '%{$_REQUEST['nazev']}%' or nazev LIKE '%kill%'") dal som tam dve veci ked vzdz najde slovo kiil vzhodi potom problem ked sa nic nenajde..
radas
Profil *
ale pak takove hledani ztrácí smysl...když se tam "podstrkuje" nějaký vysledek...
a když se do pro měnné $_REQUEST['nazev'] da nějaké slovo co je v db najde to?
ten zapis je nějaký cely divoky...
aifel
Profil
("SELECT * FROM filmy2 WHERE nazev LIKE '%{$_REQUEST['nazev']}%' ") tu je ten zapis pridam som mysql_num_row a potom mi to uz islo normalne vsetko ako malo ist ..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0