Autor Zpráva
Neas
Profil
Ahoj.
Mám menší problémy s funkcí gpc_addslashes() z FAQ. Když vyplním pole pro jméno a heslo a odešlu formulář pro přihlášení, projedu hodnoty právě touto funkcí.
function gpc_addslashes($str)
{
  return get_magic_quotes_gpc() ? $str : mysql_real_escape_string($str);
}

Avšak se mi zobrazí tyto chybové hlášky:
Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in D:\xampp\htdocs\rpg2heaven\includes\fce.php on line 60

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in D:\xampp\htdocs\rpg2heaven\includes\fce.php on line 60

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\xampp\htdocs\rpg2heaven\includes\fce.php:60) in D:\xampp\htdocs\rpg2heaven\includes\header.php on line 68

Nechápu však, co je způsobuje (u třetí vidím, že mám odeslanou hlavičku, ale nechápu, co ji odesílá. Řádek 60 v souboru fce.php je tělo fce gpc_addslashes() viz. víše).
Děkuji
DJ Miky
Profil
Třetí hláška je způsobena těmi dvěma předchozími (výpis chyby - tedy textu stránky - zapříčiní i odeslání hlaviček).

Ty první dvě jsou způsobeny nenavázaným spojením k databázi -
mysql_real_escape_string()
potřebuje mít aktivní připojení k DB, na rozdíl třeba od
mysql_escape_string()
Neas
Profil
moc nechápu, proč ta funkce vyžaduje připojení k databázi... každopádně už to funguje, takže děkuji :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0