Autor Zpráva
Joudolol
Profil *
Zdravím,
prosím nemohl by mi někdo pomoci? Najednou mi přestala fungovat metoda $_POST při psaní článku. Vše až na článek se uloží. (Uloží se název, datum, autor, atd., ale text samotného článku nikoliv).

<FORM method="file" action="/uloz_clanek.php" enctype="multipart/form-data"
  name="htmlForm">
    <TABLE style="background:white;width:100%">
    <TR>
        <TD style="font:bold">Název článku:</TD>
        <TD><input type="text" name="nazev" size="50"></TD>
      </TR>
    <TR>
        <TD valign="top" style="font:bold">Článek:</TD>
        <TD> <TEXTAREA id="htmlText" name="htmlText" rows="12" style="width:100%"></TEXTAREA></TD
      </TR>
      <TR>
        <TD>
          <INPUT type="submit" value="Ulož">
          <INPUT type="reset" value="Vymazat formulář">
        </TD>
      </TR>
    </TABLE>
  </FORM>

$nazev = mysql_real_escape_string($_POST['nazev']);
$telo = MySQL_Real_Escape_String(nl2br($_POST['htmlText']));

$vysledek = MySQL_Query($q = "INSERT INTO clankys (avatar_clanku, obrazek_clanku, nazev, autor, rubrika, datum, uvodnik, telo, autor_tiskovky, zdroj, posledni) VALUES ( '$avatar' , '$obrazek' , '$nazev' , '$autor' , '$rubrika' ,CURRENT_TIMESTAMP(), '$uvodnik' , '$telo' , '$autor_tiskovky' , '$zdroj' ,1)");

Když vypíši proměnnou '$q' vypíše mi to následující (špatně): INSERT INTO clanky (nazev, telo) VALUES ( 'nazev_clanku' , '' )
Nevíte nědko co je špatně? (Chyba by měla být asi v tom přenosu)

Děkuji za pomoc.
Joudolol
Profil *
Samozřejmě to Query, které jsem se napsal by mělo podle toho co jsem uvedl vypadat takhle:
$vysledek = MySQL_Query($q = "INSERT INTO clanky (nazev, telo) VALUES ( '$nazev' ,  '$telo')");
Majkl578
Profil
method="file"
Existují jen 2 metody: get a post.
Joudolol
Profil *
no, ten File je tam proto, protože v tom formuláři uploaduji i obrázek k tomu článku.
Joudolol
Profil *
Ale jinak, díky moc Majkle. Pomohlo.
Měl jsem za to, že když tam chci přenášet i obrázky musí tam být "file", prostě jsem nad tím nepřemýšlel, ani nikde nečetl. Ale teď už to vím, díky moc. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0