Autor Zpráva
becherman
Profil
Ahojte, uz som tu raz pisal ohladom formularov, teraz mam problem ze ked mam na stranke formular a spravim si novu stranku so scriptom na vypocitanie vzorca a action zadam tu novu stranku tak sa mi vysledok zobrazi na novej stranke s tym php scriptom, a prosim poradte mi ako mam zariadit aby som potom mohol s vysledkom pracovat na tej povodnej stranke (predtym mi to slo ale to som mal aj ten script na povodnej stranke ale ked uz chcem viac formularov tak asi bude lepse mat viac stranok s jednotlivymi scriptami-ked sa mylim opravte ma
xmark
Profil
becherman:
Tečka je vpravo vedle čárky, velká písmena se píšou s shiftem a písmena s diakritikou jsou na klávesnici nahoře.

Každý formulář na stránce má svoje action. Každý může mířit na libovolnou stránku včetně té, na které je. To, že se stránka otvírá s tím, že byl odeslán formulář, rozpoznáš pomocí isset.
edit: jestli odpovídám na něco jiného, než ses ptal, je to vina tvého stylu psaní.
becherman
Profil
Ospravedlňujem sa že som nepísal s diakritikou, neviem ako ten isset funguje, ale aspoň sa spýtam, či môžem mať na stránke viac formulárov a či môžu mať všetky formuláre-action-odkaz na tú istú stránku na ktorej sú, ďakujem
_es
Profil
becherman:
či môžem mať na stránke viac formulárov
Môžeš.

či môžu mať všetky formuláre-action-odkaz na tú istú stránku na ktorej sú
Môžu.

Možno sa ti zíde informácia, že formuláre môžu byť nasmerované na iné ako aktuálne okno, na nové okno, alebo iframe na stránke - atribút target.
becherman
Profil
Ďakujem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0