Autor Zpráva
Kuba5
Profil
Zdravim, vim, že už se to tu řešilo, ale pořád mi ta chyba nejde opravit. Mam warning:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/admin/index.php:11) in /var/www/admin/index.php on line 13

Kodovani mám jakýkoliv a pořád to nejde. Už nevim co mam zkusit. Na jednom staženym (spíš koupenym) admin panelu to normálně šlo, ale jakmile tam chci davat takhle svůj novej soubor, tak to nejde.. Už mě nenapadá jak to vyřešit. Jinak jedná se o Linux - debian (VPS) kdyby někdo věděl a uměl v debianu a věděl, že chyba je tam. Děkuju.
Alphard_
Profil *
Píše vám to, že výstup začal na 11. řádku v souboru index.php, tak co není jasné? FAQ
Kuba5
Profil
Alphard:
Jasně, ale jak tu chybu odstranit? Koukal jsem do FAQU, ale píše to pořád.. třeba i když mam v obsahu souboru jen:

<?php
session_start();
?>


nic víc.. pořád stejná chyba..
Alphard_
Profil *
Kuba5:
Není třeba nějaký nějaký výstup před include zmíněného souboru? Nejsme telepati.
johnl
Profil
Kuba5:
Může to způsobovat BOM..
Kuba5
Profil
Tak jsem to vyřešil tak, že jsem dal kodovani na windows-1250 .. takže u UTF to vážně dělá BOM.. ale nechápu proč, v nastavení PsPadu to asi mam deaktivovaný, tak nevim proč to furt cpe to BOM..

Tak už mi to funguje i s UTF.. neměl jsem v hlavičce rozpoznání kodovani (<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">) :)
ShiraNai7
Profil
Kuba5:
Meta tag pro typ obsahu nesouvisí s obsahem odeslaným před session_start(), ale nevadí..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0