Autor Zpráva
Tomashekk
Profil
Potřeboval bych poradit jak udělat to, že když člověk pomocí Wysivyg editoru odešle článek, tak abych to ve scriptu prolezl a když je tam <img src="" ...... /> tak aby to zaměnil za něco jiného a to samé u jakéhokoliv HTML tagu a poté při výpisu, to zase proházel zpět za HTML tagy (ovšem měl bych nadefinováno, které HTML tagy jsou povolené, ostatní by se vyměnili za např (HTML) (/HTML))
Tomashekk
Profil
ok,
našel jsem si jak to zaměňovat, ale jak docílím toho, aby bylo povoleno dejme tomu cca 10tagů a zbytek když se zadá, tak se zamění za "" ??

strip_tags(str_replace(array('[',']'), array('<','>'), $bbcode_str));
Keeehi
Profil
Tomashekk:
Možná ti pomůže strip_tags(). (koukni na druhý parametr)
Alphard
Profil
strip_tags() je problémové z pohledu parametrů u povolených tagů. Např. u odkazů, jsou-li povoleny, projde i href="javascript:…".

Tomashekk:
Kontrola hotového html (nejen na povolené/zakázané, ale i na uzavřenost tagů, jejich nekřížení apod.) není triviální. Podívejte se na HTML Purifier, ale lepší zkušenosti mám s Texy!.
Keeehi
Profil
Alphard:
Neříkal jsem,že je to samospásné. Nejdříve pomocí strip_tags vyházet nepotřebné tagy a ty povolené se pak ještě musí překontrolovat, zda neobsahují nějaké smetí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0