Autor Zpráva
candiess
Profil
Dobrej, mám dotaz ohledně přepsání hodnoty date.timezone v php.ini. Nyní ji mám nastavenou -> date.timezone = "Europe/Prague"
kvůli tomu, že localhost byl opožděn o 2 hodiny..

Ale nyní mi to háže Error:
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Paris' for '1.0/no DST' instead in C:\wamp\www\hamiroo\modules\mod_kosik\data\create_order.php on line 26

Prosím, mohli byjste mi něco doporučit.? Nebo alejspoň hodnotu, kteoru tam zpátky dosadím, hlavně když tu nebude ten error...
Lamicz
Profil
Zkus dat pryc uvozovky
candiess
Profil
nepomaha..:(
Davex
Profil
candiess:
Je v tom řádku opravdu "Europe/Prague" bez překlepu? Vím, že se asi blbě ptám, ale s tímto WampServer 2.0i na Windows XP funguje.
candiess
Profil
taky mam wamp server 2.0 a prostě mi to hází hnusný error..:(
Mike8748
Profil
candiess:

a píšeš to do správného php.ini? už jsem u několika "all-in-one" balíků viděl že php.ini to do systému nahraje několikrát, na různá místa
candiess
Profil
aha..a mohl byste mi doporučit nějaký path kde to hledat.?
DJ Miky
Profil
Dej si ten soubor vyhledat... Bývá třeba v adresáři Windows (tedy obvykle C:\Windows).
Davex
Profil
candiess:
Pokud používáš WampServer, tak tam se správný php.ini dá upravovat z menu vyvolaného z jeho ikonky v systémové liště. Předpokládám ale, že jsi upravoval správný, když už se změna (i když k horšímu) projevila.
candiess
Profil
jj, projevila, když tak, mohl by mi někdo otevřít svůj php.ini a dát mi daty defaultní hodnotu.?? prosím, at se toho už zbavím..
Alphard
Profil
candiess:
a mohl byste mi doporučit nějaký path kde to hledat.?
v phpinfo() je napsaná cesta.

mohl by mi někdo otevřít svůj php.ini a dát mi daty defaultní hodnotu.??
Já ji mám (PHP 5.2) zakomentovanou a nevyplněnou ;date.timezone =.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0