Autor Zpráva
Leomato
Profil
Takže, vyskúšal som wordpress 3.0.3 a je tam funkcia inštalácie pluginov, a tak ma napadlo že mať takéto niečo v mojom e-shope by sa oplatilo. Ale! Zistil som že to niele táké ľahké ako to vizerá. A tak som sa rozhodol na túto vec spýtať vás. Funguje to nejak tak že zo vzdialenej stránky to prečíta nejaký súbor napríklad *.txt a v nom php príkaz ktorý vytvorí príslušnú zložku pluginu a v nej súbory pluginu? Alebo to je nejak inak? Proste chcem sa vás spýtať aké máte vy skúsenosti a čo mi odporúčate ak chcem si niečo takéto dať do e-shopu?
pcmanik
Profil
Naco to v tom e-shope chces vyuzivat? ved si to jednoducho sprav, asi nevies naco pluginy sluzia....
Leomato
Profil
No napríklad chce si niekto na svoj e-shop stiahnuť top 5 najkupovanejších produktov a nevie ako to má urobiť tak proste v administrácií vyberie kolkonku pluginy a vyhľadá si čo bude potrebovať na toto to chcem využívať.
pcmanik
Profil
To je síce pekné, ale tvoj e-shop si si robil sám, alebo ho máš už odniekial? to je dost podstatná vec. Ak si si ho robil sám, tak si nepotrebuješ robit sám pre seba pluginy, ked ich nikto iný nevyuzije... A ak je to nejaký po svete známy e-shop tak určite také pluginy uz nájdeš a nemusíš si ich robiť.
Leomato
Profil
Je to môj e-shop, len je to trochu nanic robit tie pluginy naraz takže tí, ktorým ten e-shop ponúknem si budú môcť tie pluginy nainštalovať do svojho e-shopu. Preto ich budem postupne vytvárať a dávať ich na výber. A ja som sa pýtal ako je možné niečo takéto urobiť, nie načo mi to bude.
Alphard
Profil
Leomato:
Pluginy lze budovat např. na volání hooků
Jak udělat plugin
Diskuse
Leomato
Profil
Dekuju toto som potreboval....
Leomato
Profil
Vôbec tým hookom nechápem google to nenasel a ja netuším ako mám začať :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0