Autor Zpráva
ganja
Profil
Zdravím, koduji si vlastní redakční systém ale vůbec netušim jak udělat komentáře k novinkám, no věděl bych jak je udělat ale přesně nevim jak udělat to aby… když založim novou novinku, tak aby se rovnou vytvořily i ty komentáře. Prostě aby u každý novinky nebyly jedny a ty samý komentáře tak aby se vytvářelo pro novou novinku jiný. Děkuji všem za pomoct a za odpovědi. Pokud jste nějak nepochopili co myslim tak napište a zkusim vysvětlit líp. :)
Zatim čau. :)
denCo
Profil
Možno použiť ukladanie do súborov. Pri každej novinke sa vytvorí súbor s komentármi alebo lepšie pri prvom napísanom komentári a doň sa bude všetko potrebné ukladať.
vynalezce
Profil
Předpokládám, že komentáře ukládáš do DB, potom ti bude stačit přidat tam sloupec, který udává ID článku, ke kterému jsou ty komentáře určeny….
ganja
Profil
DenCo: Tak to ale nevim jak udělat aby to zapisovalo do souboru, zas takový zkušenosti nemám :D.
Vynálezce: Ano, ukládají se mi do db zprávy, no jdu zkusit nakodovat k novinkám komentáře a potom se uvidí víc.
ganja
Profil
Web
Tak jsem jen ta provizorně nakodoval komentáře k novinkám, ale ted právě nevim jak udělat pro každou novinku zvlášť příspěvky.
Jsem ochoten poslat i soubor kde to mám a kdo by s tim věděl tak by mi to zkusil udělat. (Na icq,skype..)
Nebo sem do themy posílejte, jak a co, dík moc.. :)
xmark
Profil
ganja:
Jestli novinky ukládáš do databáze, tak předpokládám, že nemáš problém používat INSERT a SELECT.
Vyrob si tabulku komentare o podobné struktuře, jakou mají novinky a přidej tam sloupec IDnovinky.

Vypisovat pak budeš takhle:
SELECT * FROM komentare WHERE IDnovinky = číslo novinky
Lamicz
Profil
ganja:
Osetri si XSS nebo ti to hned kazdy rozboura... (jak jsem to ted zkusil ja) - stacilo 2x </table>
ganja
Profil
xmark: Jo zkusim, dík
Lamicz: Jo já vim, je to vše jen provizorně, takový narychlo, pak budu vše předělávat atd.. a jn tky jsem zkusil table tam dát a rozhodilo to :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0