Autor Zpráva
eXtEr
Profil *
Potřebuji ze zadaných serverů zjištovat, kolik dnes přišlo lidí, ale nějak mě nenapadá jak to udělat, něco jako třeba toplist ...ná stránce www.RATATA.cz se bude zobrazovat pouze nějaký html kód počítadla ( třeba pomocí <script ..> ) a na mém serveru se to bude vše ukládat do databáze. Nevěděl by někdo poradit ? :)
ninja
Profil
Použijte pro měření Google Analytics a pro zobrazení výsledků na vašem webu Google Analytics API. Nebudete muset znovu objevovat kolo, naopak se můžete zaměřit na zobrazení důležitých údajů pro Vaše potřeby.
joe
Profil
ninja:
OT: funguje GA pořád zdarma? Jednou mi přišel mail s tím, že snad chtějí něco zaplatit. Nevypadalo to jako podvodný e-mail, zatím jsem tomu moc pozornost nevěnoval...
WertriK
Profil
eXtEr:
Většinou je to tak, že ten JavaScript má nějakou specifickou URL, kde se předává i identifikátor daného webu. Ten JavaScript je generovaný pomocí PHP a to jednoduše podle identifikátoru zapíše a načte potřebná data.
Nemusí se jednat o JavaScript, ale i o obrázek, který bude PHP generovat.
Ale jak napsal ninja nemá smysl objevovat znovu kolo.
ninja
Profil
joe: Google Analytics je pro 99,999% uživatelů zdarma. Některé opravdu velké weby, které generují enormní zátěž, snad Googlu něco platí, ale nemyslím že provozujete Twitter či podobný projekt ;).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0