Autor Zpráva
l564
Profil
Dobrý den , tak jsem tu zavítel poprvé

PHP moc nějak nerozumím umím pouze základy (jako je IF a ECHO) ale potřeboval bych pomoc

Já mám u firmy AirToy , a.s založenou službu Prémium SMS .

Můj plán je takový jsem domluven že to co budu potřebovat to mi poskytnou a já bych se chtěl zeptat :


Chci mít vlastní nástěnku kam by lidé mohli příspívat sms je jásně že to asi bude chodit přes PHP a určitě tam bude nějake textovej dokument .

Zdali by to šlo tak já mám plán takový že člověk by poslal SMS na číslo 123456789 s textem NASTENKA_mezera_Jeho vlastni text a jak je tam ten JEHO VLASTNI TEXT tak by se zapsal na nástěnku a ostatní by si to mohli přečíst a pak mě napodlo (NENÍ TO NUTNÉ ... DOBROVOLNÉ) Že napíšeš SMS na 123456789 a s textem NASTENKA _mezera_ prijmout a odesle se ti do mobilu poslední příspěvek co byl napsán .
Nevím jesti náhodou tato služba neexistuje nebo jestli by mi někdo nepomoch .. Předem moc díky
Saky
Profil
l564:
určitě tam bude nějake textovej dokument
Nevidím pro něj důvod. Po zpracování SMS AirToy pošlou request na Váš server a předají obsah SMS. Text se uloží do databáze a Ajax zajistí pravidelnou aktualizaci nástěnky bez reloadu stránky.
Pro příjem posledního příspěvku se jednoduše zase napostuje poslední příspěvek v databázi serveru AirToy pro odeslání.
l564
Profil
jojo díky .. oni my už poslaly "náčrtek" php

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0