Autor Zpráva
TomasJ
Profil
Zdravím, potřeboval bych PHP funkci, která mi ze souboru smaže řádek, na kterým se shoduje IP, kterou volám. Zda IP v souboru je, dokážu zjistit, ale nevím jak smazat řádek. Existuje nějaká taková funkce? Díky.
David1256
Profil
Myslím, že hledáš něco takového.
TomasJ
Profil
David1256:
Ano něco takového, jenže já mám na řádku 1 řádku 7 údajů. Nelze to udělat efektivněji?
GeneralDv
Profil
To rozděl a pak ověř ne? Na tohle je DB jak vyšitá.
Pro rozdělení použij
explode()
.
David1256
Profil
Nejspíš to půjde efektivněji jen přes to mysql, jak je to zmíněné na tom odkazu, co jsem posílal. Ale s mysql ti už asi moc neporadím.
TomasJ
Profil
Kdybych mohl, tak použiju mysql... tam by to šlo nádherně. Ale je v tom podobný háček jak na odkazovaném webu. Se souborem pracuje hra a mysql na serveru není k dispozici. Zkusím způsob na odkázaném webu i explode a uvidím. Kdyby měl někdo nějaký nápad, sem s ním. Díky za návrhy.
WertriK
Profil
TomasJ:
file();
foreach();
file_put_contents();
David1256
Profil
TomasJ:
mysql na serveru není k dispozici
Jaký to je server? Vždyť mysql mají dneska i freeservery.
TomasJ
Profil
Myslím herní server. Prostě je to hostováno jedním webem a admin nedovolil mysql. Pro to, aby správně fungovaly mysql příkazy v kódu pro mód (GTA : SA:MP), musí být web se serverem u jednoho hostingu. Je sponzorován webem a jak jsem se zmínil, admin nedovoluje mysql, takže jiný způsob není, než řešit to přes soubory. Jinak samozřejmě mysql na tom webu je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0