Autor Zpráva
Andyx
Profil *
Zdravím, plánuji nasadit u dalšího projektu framework. Jaký doporučíte?
Alphard
Profil
Nadávky a další příspěvky mimo téma jsou v kontejneru.

Andyx:
Uvědomte si, že jste nám neřekl žádná specifika projektu, takže nelze objektivně zhodnotit, co se hodí lépe. Lze říci pouze subjektivní preference. Já znám Nette, neznám Kohanu, takže doporučuji Nette…
Andyx
Profil *
Chtěl jsem spíš právě subjektivní doporučení, co se Vám líbí a co ne, já už bych si to přebral. Nicméně - projekt je menší redakční systém s propracovanější ajaxovou galerií. Dále mi tu čeká aukční portál. Poběží to na vlastním VPS, takže s kompatibilitou by neměl být problém ani u jednoho fr. Nebráním se jiným frameworkům, sám jsem dost pokukoval po Symfony z důvodu dostupnosti knih, ale nevím, jestli to teď časově zvládnu.
Andyx
Profil *
Tak všichni spadněme ze židle, že někdo nevypsal celé slovo, kt. je hned v další větě celé :-)
Ale něco k tématu, to ne.
joe
Profil
Používám Nette.
H13
Profil
Andyx
Ale něco k tématu, to ne.
Problém asi bude v tom, že se nikdo nechce pouštět do flamewaru typu Win vs. Mac :-( Flamewarů of frameworcích je tady hodně.
Ale klidně se taky může jednat úplně o opačnej problém, jako že např. tady nikdo nemá zkušenosti s Kohanou.
Alphard
Profil
Andyx:
Ale něco k tématu, to ne.
Neznám nikoho, kdo by používal Kohanu, to je pak těžké.
Plány, které jste popsal, by Nette mělo určitě zvládnout. Při dobrém návrhu vám snad i pomůže s AJAXem. Z jiných frameworků znám podrobněji jen Zend a tomu bych přednost nedal.
Symfony je možná lépe propojené s Doctrine, nevím, jestli to pro vás má význam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0