Autor Zpráva
lesiak307
Profil
Dobrý deň, prosím Vás čo je to za chybu? Po odoslaní formulára som chcel, aby došlo k presmerovaniu na konečnú stránku, avšak hlási mi túto chybu:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains1/gh1391900/public/www_root/kontakt/kontakt.php:130) in /domains1/gh1391900/public/www_root/kontakt/kontakt.php on line 210

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains1/gh1391900/public/www_root/kontakt/kontakt.php:130) in /domains1/gh1391900/public/www_root/kontakt/kontakt.php on line 211

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains1/gh1391900/public/www_root/kontakt/kontakt.php:130) in /domains1/gh1391900/public/www_root/kontakt/kontakt.php on line 212


Na presmerovanie som použil:
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: http://www.boreha.com/kontakt/kontrola.php");
header("Connection: close");


==================================
Tak už som to zistil.. header som nedal uplne na zaciatok stránky.

Prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť, ako presmerovať stránku počas behu skriptu?
Tori
Profil
Nejdřív mít zpracování dat (jen si připravit, co se má zobrazit), případně přesměrovat, a výstup nechat až úplně naposled.
lesiak307
Profil
Tori:
případně přesměrovat
Ako?
Tori
Profil
lesiak307:
Tak, jak jste to udělal. To přesměrování samo o sobě bylo správně, a nefungovalo jen proto, že ještě před ním byl nějaký výstup (echo, chybová hláška, BOM, prázdný řádek,...).
Legáček
Profil
Headers already sent… , tam najdeš co s tím, nebo by to šlo myslím obejít ob_start(); ob_end_flush();
lesiak307
Profil
Ďakujem za rady. Keďže som to nemohol už žiadnym spôsobom odladiť : „echo, chybová hláška, BOM, prázdný řádek,...“,

tak som vygooglel niečo také a funguje to:

echo '<script type="text/javascript" for="window" event="onLoad()">
      <!--
        window.location.href="kontrola.php"
        // --> </script>';

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0