| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| kedlubna Profil * |
#1 · Zasláno: 6. 2. 2011, 18:36:04
Ahoj, můžete mi prosím poradit jak <? interpretovat jako <?php? Vim, ze se to dela v php.ini ci httpd.conf, ale nemuzu si vzpomenout na jmeno direktivy. Diky
|
||
| Alphard Profil |
#2 · Zasláno: 6. 2. 2011, 18:38:56
short_open_tag
|
||
| kedlubna Profil * |
#3 · Zasláno: 6. 2. 2011, 18:52:40
Diky
|
||
|
Časová prodleva: 15 let
|
|||
0