Autor Zpráva
Jan Dolejš
Profil *
Zdravím vás všechny milí přátelé :-)
Již douhou dobu chci udělat registrační formulář a stále nemohu zjistit " Jak? ".
A myslím takové ty formuláře kde se zaregistrujete a poté fungujete v diskuzích a tak.
Jenže jak na to? :-S Už jsem zoufalý a nemám moc času a potřeboval bych rovnou kód.
Jedná se o tuto stránku : www.stargate-rasa.info/luciani. Sekce Members.
Nebýt časového omezení bych se do toho dal a strávil nad tím i hodiny, ale nějak mi to furt nejde :-).
Pomozte prosím, vím kde hledat, ale nepomáhá to :-(
Jestli můžete, pomozte, Děkuji moc.
Honza
Jan Dolejš
Profil *
Jinak,ještě menší otázečka. Nevíte někdo jak udělat administrátorské rozhraní? :-) Moc děkuji
Neas
Profil
Tohle všechno se dělá přes serverové jazyky, nejčastěji PHP v kombinaci s MySQL databází. Jestli ti jsou tato slova cizí (což vzhledem k topicu, který jsi pro svůj dotaz vybral, předpokládám), měl bys svůj dotaz poslat spíše do sekce "práce na zakázky".
panther
Profil
Jan Dolejš:
o registraci uživatelů se píše v místních FAQ. Administrační rozhraní, pokud myslíš správu uživatelů, tak to taky nen nikterak složité, ale bez znalostí…

Na výpis uživatelů si nastuduj SELECT v MySQL, uživatele vypíšeš cyklem while. Budeš též potřebovat nějakou z mysql_* funkcí, kterou proženeš výsledek SQL dotazu.

Ale administrační rozhraní jistě nespěchá, tak si najdi čas na studium.


Neas:
což vzhledem k topicu, který jsi pro svůj dotaz vybral, předpokládám
sekci PHP jsem vybral já, původní dotaz byl v HTML.
Neas
Profil
panther:
právě proto
Jan Dolejš
Profil *
Neas:
Věci mi cizé nejsou, jen už nevím jak na to :-).
Ale přesto ti děkuji za odpověď a zkusím se poptat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0