Autor Zpráva
Misha
Profil *
Třída PHPMailer pro odeslání pošty mi bez problémů funguje, ale potřebuji také zpracovávat přijaté e-maily. Je to přes tuto třídu možné? Při stažení je v balíku také soubor class.pop3.php, takže předpokládám, že by mělo. Ovšem nikde jsem nenašel způsob jak to zprovoznit. Neví někdo?
Tasartir
Profil
Třída class.pop3.php slouží k autorizaci přes POP3 před přes SMTP autorizací.

Část dokumentace (PHPMailer_v5.1/docs/pop3_article.txt):
POP3 before SMTP is a process whereby you login to your web hosts POP3 mail server BEFORE sending out any emails via SMTP. The POP3 logon 'verifies' your ability to send email by SMTP, which typically otherwise blocks you. On my web host (Pair Networks) a single POP3 logon is enough to 'verify' you for 90 minutes.

Volný překlad (myslím že pro pochopení, k čemu ta třída slouží, to bude stačit):
POP3 before SMTP (pozn.: Tohle je celý název třídy class.pop3.php) je proces, kdy se přihlášíš na server přes POP3 PŘED odesláním mailu přes SMTP. Přihlášení na SMTP "ověří" možnost odesílat maily přes SMTP, která by jinak mohla být zablokovaná. Na mém hostingu (Pair Networks) stačí jedno přihlášení přes POP3 k "ověření" na 90 minut.

Plus na tom samém místě parametry a příklady použití.

Při vážných chybách v překladu mě kdyžtak opravte.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0