Autor Zpráva
Sakalik
Profil *
Zdravim,
pustil jsem se teď do "odlehčování" svého RS a celý den pročítám a přemýšlím nad tím, jak lépe vyřešit načítání JS, resp. jeho vkládání.
Prozatím mám načítání vytvořeno tak, že v každém souboru, který se postupně dle zvolené stránky načítá, si do pole přidávám cesty k jednotlivým JS, které zrovna daný kód potřebuje. Vyhovuje mi to hlavně kvůli tomu, že pro jednotlivou část se načte jen požadovaný soubor a ne např. JS pro kompletní web, z čehož by uživatel použil jenom malé % z celkového kódu.
Toto pole pak posílám do hlavičky a tam pomocí jednoduchého for cyklu vypíšu všechny cesty (každou jednotlivě do <script> atd...)

Při robusnějších modulech mi tak RS vypisuje třeba 15 cest scriptů, což se mi ale na druhou sranu nelíbí, protože je to pak "přeplácaný" a chtěl bych to udělat jinak, aby se JS, které to dovoluje a které vyžaduji, vypsalo do 1 externího souboru.

Chci se zeptat na vaše názory a zkušenosti, popř. jak toto řešíte?
Alphard
Profil
Pro spojení více souborů stačí třeba readfile(). Výslednou velikost zmenší nějaká komprese.
Takovéto skládání bývá ve zvláštním souboru, takže je trochu oříšek načíst přesně to, co je potřeba. Pokud je ale obsah statický, lze použít cache. Takže možná nejlepší řešení je dát dohromady nějaké jádro nejpoužívanějších věcí a zbytek přidat samostatně. Záleží na aplikaci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0