Autor Zpráva
Marannelo
Profil *
Chtěl bych poradit, začínám s PHP. A mám menší problém s výpisem uživatelů z MySQL tabulky. Chtěl bych aby se mi uživatelé vypisovali po třech sloupcích a ne jen do jednoho jakto mám teď http://lptimes.cz/index.php?page=seznam_uziv.

PHP kód současného výpisu:

<?php
                require_once "db.php";
                $query = MySQL_Query("SELECT * FROM `uzivatele3` ORDER BY nick") or die (mysql_error());
                                               echo "<table width=\"570\" align=\"center\">";
                                               $Pocet=0;                                          
                                               while($Vysledek = mysql_fetch_array($query)){
                                                               $Pocet++;
                                                               echo "
                                                                                              <tr>
              <td><a href=\"lplidi.php?read=".$Vysledek['id']."\">".$Vysledek['nick']."</a></td>
            </tr>
                                                                                              ";
                                               }                                             
                                               echo "</table>";
?>

Nemohu na to vůbec přijít ani to nikde najít.

Moderátor Alphard: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
Taps
Profil
Marannelo:
FAQ :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0