Autor Zpráva
zedna
Profil
Potřeboval bych udělat jednoduchý generátor menu v php, tak aby bylo možné zadat jednotlivé položky a poté vygenerovat zdrojový kód.

nechce se mi s tím dělat od píky, tak se jen ptám jestli někdo víte o nějakém hotovém řešení. díky
Alphard
Profil
Co to má umět? Potřebujete víceúrovňová menu?
zedna
Profil
stačí když to bude umět obyčejné jednoúrovňové menu ale pokud by to umělo i více úrovní, tak by to bylo lepší.

nemusí se to nijak stylizovat, protože o to se mi postará šablona na webu

mám na mysli něco jako http://purecssmenu.com/ nebo http://www.opencube.com ale jednoduché
Alphard
Profil
Nevím, jestli máme stejné představy o generátoru, ale pro jednoúrovňové menu vám stačí dát do šablony cyklus, který vykreslí menu z dodaného pole.

Nevím, jaký šablonovací systém používáte, tak symbolicky

foreach $menu as $item
  <a href={$item.key} {if $item.key == $current}class=active{/if}>{$item.value}</a>
zedna
Profil
nj ale já potřebuju abych si mohl ve formuláři ty pole přidávat,odebírat a editovat...jako pro administraci
Kcko
Profil
zedna:
Tak si to napiš v PHP, jsou to základy.

nechce se mi s tím dělat od píky, tak se jen ptám jestli někdo víte o nějakém hotovém řešení. díky
Pokud jsi líný nebo nebo nezkušený nebo prostě jen neschopný, existuje vlákno Práce a zakázky.
zedna
Profil
já si to napíšu v tom problém není...ale mohl jsi pochopit z kontextu, že se nechcidělat s něčím co už je možná někde hotové a přístupné
Kcko
Profil
zedna:
Tak neměj ruce v klíně a googluj. Zatím Ti za 2 dny nikdo nic pořádného neporadil. Navíc to co potřebujes se dá napsat za hodinu, tak nevím nač čekat.
zedna
Profil
googloval jsem celý den, jinak bych sem asi nepsal...jinak zatím jsem si to nenapsal, protože na to nemám čas, mám na práci jiný věci, které mají bohužel přednost
Kcko
Profil
zedna:
Ok je mi to jedno, ale když si googloval celý den tak sis to mohl rovnou napsat sám, ne?

<rejp>Nicméně když vidím tvá poslední založená témata, chápu, že čekás až Ti někdo dodá hotový skript ;))</rejp>
Alphard
Profil
Administrace menu je normální CRUD, jak všechno ostatní v administraci. Hotové řešení neznám, ale jeho studium a implementace do dosavadního kódu bude určitě delší, než to vytvořit pro konkrétní web. S dobrý frameworkem ve vhodně navrženém systému to není ani na půl hodiny.
zedna
Profil
kdybys nerejpal a nespamoval tady, by ti mohlo dojit jaky byl puvodni prispevek...aneb "pokud nekdo ma hotovku,sem s ni, pokud ne nevadi,udelam si vlastni"..na googlu nesedim jenom kvuli hledani hotoveho scriptu ale to je zbytecne psat asi stejne jako tenhle prispevek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0