Autor Zpráva
Maturant
Profil *
Zdravím,

Vybral sem si k maturitě takové srandovní téma: "Zapínání a vypínání internetu". V texťáku mám uživatele s příslušným heslem. Formulářem se přihlásí, založí se cookies, a pak uživatel tam má dva čudliky, které spouští nějaké CGI skriptíky. No aplikace na pár řádků :-) vybral jsem Apache jako server kde to běží, stáhnul OpenSSL aby byla šifrovaná komunikace (učitel to chtěl) a podobné vylomeniny. Všechno to běží na linuxech. Toto vše je ale vedlejší.

Můj problém tkví v tom, že k tomu programu má být nějaké "kecání" ve wordu. Něco jako dokumentace. A nenapadá mě moc věcí kromě témat jako např. Výběr a srovnání webových serverů (výkon atp.), jak sem to celé zprovoznil (návod), popis aplikace (co to dělá, proč to tak dělá + grafické schéma) Víc mi toho hlava nechce vymyslet. Myslím si, že je toho dost málo. Tak se ptám tady co byste do té "dokumentace" ještě zmínili no prostě cokoliv co se toho týká abych nabral trochu toho textu...

Díky za případné odpovědi!
Alphard
Profil
Maturant:
Proč se ptáte nás? Předpokládám, že není problém domluvit si s vaším učitelem konzultaci/poslat email a on vám určitě řekne, co tam očekává a jaké má představy. Aspoň tak to bylo u nás.
joe
Profil
Všechno, co je nutné. Taky nerad píšu tak častokrát okecávací texty do školy, jen kvůli tomu, abych splnil nějaký ten limit. Píšu jen to, co je dobré vědět. Jako čtenáře mě taky nebaví číst to, co s tématem moc nesouvisí a je to tam právě z toho důvodu, aby se text natáhnul...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0