Autor Zpráva
et9
Profil
Dobrý den mám script:
<?php
$complet = 33980;
for($i=0; $i<=$complet; $i++)
{

?>

<script type="text/javascript">

$(document).ready(function(){ 
				$("#response")
				.html("Loading...")
        .load("robot2.php", "start=<?php echo $i; ?>&end=<?php echo $i; ?>&complet=<?php echo $complet; ?>"); 
			});
      
      </script>
      
    



<?php    
}


?>  
  <div id=response>
</div>


A já bych potřeboval aby v každém kole while počkal 60 sekund a poté vykonal další kolo zkoušel jsem sleep ale nefunguje :( Nějaké nápady ?? děkuji.
Alphard_
Profil *
Žádný while nevidím. Kdyby měl for u každé iterace čekat 60 sekund, tak by ten PHP script běžel více než 23 dní, to snad nemyslíte vážně.
et9
Profil
Omlouvám se. Myslel jsem tím u for. Možná jsem to trochu přehnal 60 s je moc stačí 30. Čas mi vůbec nevadí ať ten script běží třeba rok :) je mi to jedno. Zkrátka potřebuju udělat aby mezi interacemi čekal script xx sekund než provede další kolo. Tak se ptám je lepší na toto použít while? děkuji.
Velda
Profil
et9:
znáš cron?
et9
Profil
Ano cron znám ale to neřeší můj případ script se bude pouštět z uživatelského rozhrání.
Velda
Profil
et9:
tak se na for vyprdni a udělej to jako funkci, která se bude spouštět každých 60s... ale myslím, že za to by tě pak nemálo lidí zastřelilo...
Alphard
Profil
et9:
Cron je správné řešení. Po uživatelské akci můžete uložit příkazy do fronty a pak se budou zpracovávat spouštěné cronem. Netřeba vymýšlet takového šílenosti. PHP funguje jinak.

Když se dívám na [#1], nešlo by to udělat celé v javascriptu? Stejně tam jen vypisujete js.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0