Autor Zpráva
SkritekCz
Profil
Zdravím
Už několik hodin mně trápí jeden problém. Na stránkách se nahrávají soubory k produktům a je tam hodně položek. Problém je v tom že když dám odeslat formulář tak v $_FILES['dwgAttachment1']['name'] jsou jen tři položky ale já tam elementů <input type="file" name="dwgAttachment1[]" value="" /> mám šest. Tohle to udělá i když tam nic nenahrávám. Vysekal jsem problémovou část a umístil ji na web sem. Doje je třeba dát tlačítko odeslat a vypíše se výstup count($_FILES['dwgAttachment1']['name']) což je 3 ale mělo by tam být 6. Jiný php kod tam není.
Díky za rady.
Aesir
Profil
SkritekCz:
Jakou hodnotu má max_file_uploads ?
SkritekCz
Profil
Aesir:
Diky bylo to tim. A ja blbec jsem si te promnene nevsiml kdyz jsem tam bloudil okolo (tim myslim localhost). Otázka je co s tím můžu dělat na hostingu ? Máme hosting na ignum a tam si předpokládám nemůžu upravovat konfiguraci php.ini, nebo jo? V tejich administraci jsem ještě nebyl. Jedine to pak asi rozdělit na více formulářů :(
EDIT: Nasel jsem dobrej trik, jde vypnout input prvky ktere nemaji zadny soubor pomoci jQuery. To by mohlo stacit

$('form').submit(function(){
    $('input:file[value=""]').attr('disabled', true);
});
Aesir
Profil
SkritekCz:
Otázka je co s tím můžu dělat na hostingu ?
Pokud je to běžný sharovaný hosting, tak asi nic. Tahle direktiva lze nastavit jen v php.ini globálně (resp. v konfiguraci web serveru).

Jinak na hromadné uploady používám uploadify a podobné omezení neřeším ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0