Autor Zpráva
jofree
Profil *
Zdravím, máte niekto skúsenosti s http://sourceforge.net/projects/phpstrategygame/??? je to engine na strategickú browser hru, neviem ako to mám nainštalovať, ďakujem za radu.
jofree
Profil *
pokus o oživenie :)
-nikto ste to neskúšali?? vypíše mi toto:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) in C:\xampp\htdocs\BROWSER-HRA\install\do.php on line 2
Keeehi
Profil
jofree:
Chyba indikuje problém s připojením k databázi. Asi jsi vyplnil špatné přihlašovací údaje.
jofree
Profil *
Keeehi:
Skúšal som snáď všetko, ale asi to nechám tak, iba ak by sa našiel niekto kto sa tomu rozumie, ty si to už spustil??
Keeehi
Profil
jofree:
Nespouštěl, jen se orientuji podle té chybové hlášky. Což není nic až tak těžkého.

Postup odstranění této chyby:
Otevři soubor do.php v tomto umístění "C:\xampp\htdocs\BROWSER-HRA\install".
Najdi druhý řádek v souboru. Bude tam funkce mysql_connect().
Uprav ji, aby nakonec vypadala nějak takto:
mysql_connect('localhost', 'root', 'heslo_uzivatele_root');
a chyba by měla zmizet.

localhost a root jsou mnou předpokládané hodnoty. Na 99% jsou správné, xampp nepoužívám a tvoje nastavení neznám takže to stoprocentně zaručit nemohu.
Tirus
Profil
Keeehi:
xampp má v defaultu nastaveno že root a je bez hesla.
Jinak momentálně jsem tento engine zkusil a pěkně nefunguje... už při "instalac" po nastavení přístupu do SQL, se začal hroutit a hlásit miliony chyb a varování
jofree
Profil *
Keeehi:
Áno, dostal som sa ďalej, ale nahlásilo tam strašne vela chýb a nejaké aj v nastavení XAMPP-tam nebudem nič prepisovať, už tam bolo aj prihlasovacie pole admina, ale samozrejme nefungovalo
Tirus:
Áno, XAMPP má nastavené root a bez hesla, ja som si to neupravoval, ale keď som nechal prázdne políčko (PASS:) tak vypísalo, že pole je prázdne, no neviem či to už niekto niekedy spustil, ale nechám to tak a ďakujem vám za pomoc
Tirus
Profil
jofree:
těch mnoho chyb je to, že sis vybral jinej styl hry.. zadej tam jen připojení k DB a své acc jinak nic nenastavuj.. koukni sem http://tirus.eu/phpsge

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0