Autor Zpráva
pekáč
Profil *
Ahoj, mám malý problém s refreshem. Jde zhruba o toto: mám inpit ten zapisuje data do databáze + na té stránce je ECHO které vypisuje data z té databáze. Ale když něco dám do inputu odešlu zapíše se to do databáze ale na stránce je echem vypsán pořát ten starý obsah z databáze. Nový se tam vypíše až po refreshy stránky v prohlížeči. Potřebuji aby po stisknutí tlačítka se obsah z inputu zapsal do databáze a součastně vypsal i na stránku. Vyzkoušet si to můžete tady. Prostě nový obsah vložený do stránky se zobrazí až po refreshi. Šlo by to nějak udělat aby se to refreshlo samo? Kdyby někdo věděl tak budu vděčný. Díky
ShiraNai7
Profil
Aktualizuj ty záznamy před tím, než je vybíráš z databáze.
Tori
Profil
Asi nejdřív čtete z DB a pak do ní zapisujete. Když to bude v opačném pořadí, mělo by se to chovat tak, jak chcete.
pekáč
Profil *
ShiraNai7:
Aha, myslíš jako UPDATEm ? Nemohl by jsi to trochu víc přiblížit?
pekáč
Profil *
Tori:
Jasně, ale já třeba potřebuji zhruba toto:

čtení z DB db

<input blabla value="data z DB"> 

zápis nových dat do DB


a to by nefungovalo že. Spíš by se mi to hodilo nejak updatovat.
Tori
Profil
pekáč:
A proč by nemohlo být:

zápis nových dat do DB

čtení z DB

<input blabla value="data z DB">
pekáč
Profil *
Tori:
Ano, ale já při tom zápisu ještě vypisuji nějaké hlášky které se vloží do toku dokumentu.. takže bych je měl nekde kde je nepotřebuji. Šlo by to řešit asi třeba absolutním pozicováním na správné místo ale to se mi zdá blbé, nebo je ještě nejaké jiné řešení jak ten text dostat tam kam chci? např. při zápisu se vypíše hláška a já bych jí potřeboval mít až pod formulářem (nebo aspoň pod tím čtením protože čtená data dosazuji úplně nahoru na stránku do nadpisu takže by pak ta hláška byla úplně nahoře ještě před nadpisem).
ShiraNai7
Profil
pekáč:
Na to jsou proměnné.
pekáč
Profil *
ShiraNai7:
Já hlava dubová to mě vůbec nenapadlo dík :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0