| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| holi Profil |
#1 · Zasláno: 4. 3. 2011, 20:59:12
Princip je jednoduchý, mám formulář se submitem který odesílá id obsahu přečteného z databáze, k tomu vygeneruje okno s absolutním pozicováním, ve kterém je tabulka s formulářem na úpravu obsahu, jenže když dám tlačítko uložit tak se to neuloží, zkoušel jsem tam vytisknout text nebo alert javascriptem ale nic z toho se neprovedlo.
<?php
//script na výpis
$x = 1;
while($zaznam=MYSQL_Fetch_Array($vysledek)){
echo '<form method="POST">';
echo '<tr>';
echo '<td>'.$x.'.</td>';
echo '<td>'.$zaznam['mac'].'</td>';
echo '<td>'.$zaznam['ip'].'</td>';
echo '<td>'.$zaznam['port'].'</td>';
echo '<td width="30"><input type="submit" name="upravit" value="Upravit"></td>';
echo '<td width="30"><input type="submit" name="smazat" value="Smazat"></td>';
echo '<td width="30"><input type="submit" name="wake_save" value="Vzbudit"></td>';
echo '<input type="hidden" name="name" value="'.$zaznam['id'].'">';
echo '</tr>';
echo '</form>';
$x++;
}
//generovaný formulář ... Absolutně pozicovaný nad stránkou
if(!empty($_POST['upravit'])){
$name = $_POST['name'];
if(empty($POST['close'])){
echo '<form method="POST" class="pozadi">';
echo '<div class="ab_oblast">';
echo '<table style="margin: 0 auto; margin-top: 100px;">';
echo '<tr><td>Zadejte novou IP Adresu: </td><td><input name="new_ip"></td><tr>';
echo '<tr><td>Zadejte novou MAC Adresu: </td><td><input name="new_mac"></td><tr>';
echo '<tr><td>Zadejte nový Port: </td><td><input name="new_port"></td><tr>';
echo '<tr><td colspan="2"><input type="submit" name="resave" value="Uložit"><input type="submit" name="close" value="Storno"></td><tr>';
echo '</table>';
echo '</div>';
echo '</form>';
if(!empty($_POST['resave'])){
mysql_query("UPDATE ".PREFIX."wol SET ip = '".$_POST['new_ip']."', mac = '".$_POST['new_mac']."', port = '".$_POST['new_port']."' WHERE id = '".$name."'") or die ("Nelze uložit, protože ". mysql_error());
}
}
}
?>
|
||
| Tori Profil |
#2 · Zasláno: 4. 3. 2011, 22:03:36 · Upravil/a: Tori
Ukládání druhého formuláře je uvnitř podmínky
if(!empty($_POST['upravit'])) Také by neuškodilo ošetřit data, která ukládáte do databáze (funkce mysql_real_escape_string(), intval() ). |
||
| holi Profil |
#3 · Zasláno: 4. 3. 2011, 22:23:27
Tori:
„Ukládání druhého formuláře je uvnitř podmínky“ Ano to je správně ... chci aby to okno vyzkočilo po kliknuti .. ta podmínka if(!empty($_POST['upravit'])) |
||
| Tori Profil |
#4 · Zasláno: 4. 3. 2011, 22:30:19
Jistě, ale po odeslání [druhého] formuláře neexistuje klíč $_POST[upravit], protože v tom formuláři prostě takové pole není. Tzn. potřebujete dát ukládání do DB mimo zmíněnou podmínku.
|
||
| holi Profil |
#5 · Zasláno: 4. 3. 2011, 22:36:27
Aha to jsem si neuvědomil, tak díky zkusím nad tím popřemýšlet
|
||
|
Časová prodleva: 15 let
|
|||
0