Autor Zpráva
Michal Čermák
Profil *
Ahoj všem!
Již pěkných pár hodin se potýkám s nefunkčním pluginem Uploadify, vše jsem nastavil podle dokumentace, ale protože s tímto pluginem nemám tolik zkušeností nepodařilo se mi jej zprovoznit i přes to, že jsem googlil co se dalo i jsem zkoušel funkční demoverze.

První potíží je, že přesunu soubory menší než 2MB, tak jak je nastaveno na serveru, ale když zkusím soubor větší, tak se upload jakoby provede, jen se nenahraje do složky. není mi zcela jasné, jak to nastavit, aby vyskočila hláška že ten soubor nejde, případně aby ho to bez obtíží uploadlo. S těmi velkými fotografiemi se váže druhý problém: při uploadu jsem v php souboru, kde se upload zpracovává, chtěl použít funkci pro zmenšení fotografie (viz image_shrink_size), ale tu skript prostě nevzal, byť jsem includnul config, kde funkce je. Rád bych připojil kódy, ale ty jsem v afektu (omluvte prosím můj termín- jiný použít nelze, to bych lhal) nasranosti vrátil do defaultu, takže uploadify je jak jsem jej stáhl.

Mírně se v tom nevyznám, s tímto se učím teprve pracovat. Měl by jste někdo prosím nějaké vodítko?

Díky všem

Michal

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0