Autor Zpráva
fojcek
Profil *
Dobry den, mam PHP program pro vyhledavani na lokalnim serveru, a pripravuju jeste nekolik dalsich ... Je to pro lidi co jako ja delaji stranky v PHP a maji naistalovanou potporu (nejlépe PHPTriad) ... Doufám, ze vám bude pri deláni stránek uzitecný stejne, jako je uzitecny i mne. Lcsoft-PHP programy pro localhost
janbarasek
Profil
fojcek:
Lcsoft-PHP programy pro localhost
V firefoxu4 nefunguje to levé menu. Oprav si to.
fojcek
Profil *
janbarasek:
V firefoxu4 nefunguje to levé menu
Ve firefoxu toho nefunguje víc ... kaslu na firefox. Ve firefoxu se to zobrazuje priserne. ve firefoxu nejdou zvuky a ve vice vrstvach nejde klikat na odkazy v te spodni. Bylo by fajn, kdyby nekdo, kdo umi designovat pro firefox ten zdojak proste prepsal a poslal mi ho. Ja bych pak mohl udelat verzi pro firefox.
Kazdopadne diky.
TomasJ
Profil
fojcek:
Dělání webu pro FF je to nejjednodušší co může být. To kvůli IE se dělají takové "myšky", které se ve FF zobrazí správně. Myslím, že když kašleš na firefox, kašleš na drtivou většinu klientů a mnohdy přicházíš o potenciální zákazníky.
Menu ti nefunguje kvůli této fci:
function SwitchButtons(pushed, frame) {...}

která vrací chybu:
Chyba: document.getElementById(pull) is null
Zdrojový soubor: http://fripa.thcnet.cz/lcsoft/
Řádek: 9
fojcek
Profil *
TomasJ:
To je dobry, cim to zjistujes, ty chyby, to chcu taky :) Mam tam chyb jak maku ... Ten firefox, ja ti nevim, v nem spousta veci nefunguje, zobrazuje se to divne ... Ten program, co sem napsal, je pro PHPTriad na Windowsech, tam ma kazdy IE. Kazdopadne diky.
PS: Cim jsi zjistil tu chybu? To chcu taky.
fojcek
Profil *
TomasJ:
Chyba: document.getElementById(pull) is null
Jeste porad mi nikdo nebyl schopny vysvetlit, jaktoze v mozille je pull null zatimco v IE vsechno funguje. Podle mne (sorry za muj nazor) je mozilla zaostaly prohlizec ktery proste nefunguje tak, jak ma.
okolojdouci
Profil *
fojcek:
kaslu na firefox
Ten program, co sem napsal, je pro PHPTriad na Windowsech, tam ma kazdy IE.
Podle mne (sorry za muj nazor) je mozilla zaostaly prohlizec ktery proste nefunguje tak, jak ma.

Musím se zeptat: kde žiješ? Vždycky jsem měl v počítači MSIE, protože windows. Ale když pominu občasný test, jestli se v něm moje weby chovají korektně, za posledních minimálně 5 let jsem ho nepoužil. Pokud vím, tak FF je už nějakou dobu používanější než MSIE a většina lidí z oboru na MSIE svorně nadává.

PHPTriad nemám a neznám. Jakou výhodu mi tvoje vyhledávání nabízí oproti Win+F (když už jsme u těch windows)?
fojcek
Profil *
okolojdouci:
PHPTriad nemám a neznám. Jakou výhodu mi tvoje vyhledávání nabízí oproti Win+F
Zadnou, pokud nepozivas PHPTriad ani nevis co to je, to nejspis netunis stranky na simulaci apache na tvem vlastnim PC. To vyhledavani je pro lidi, co maj apache simulaci (to je PHPTriad) a delaji stranky na PC, aby si mohli pohodlne hledat a rovnou zobrazovat stranky (nebo soubory) primo v pocitaci.
PS: Muj web se v mozille korektne nechova, v IE ano.
fojcek
Profil *
Mne je vlastne uplne jedno, jestli to budete pozivat, nebo ne. Nemam z toho nic, at mam 0 uzivatelu, nebo treba 1000, mam z toho to same - NIC.
Ja jsem si ten program napsal pro sebe, na vyhledavani ve slozce htdocs a pak mne napadlo, ze by mozna bylo dobre to udelat tak, aby to mohl pouzivat kazdy - tak jsem to udelal. Jinak je mi to ale uplne jedno. Ja to pouzivam denne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0