Autor Zpráva
holi
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak stránky synchronizovat s google učtem, tak aby se uživatel na stránkách nemusel registrovat (pokud má vytvořený google acount) a zároveň aby se k účtu vázaly věci jako např.: Premium, ban atd. Něco jsem si četl o OpenID a OAuth, pochopil jsem, že OpenID k něčemu takovému slouží ale asi ne tak jak bych chtěl. A OAuth slouží k tahání informací jako je mail, jméno atd. Chtěl bych si prostě dostránek dát normální formulář pro pžihlášení a udaje by se akorát odesílali na google pro ověření zda je to správně.
Děkuji za případné odpovědi.
Darker
Profil
Pokud toto google přímo nepodporuje, dost pravděpodobně se ti to nepodaří.
DoubleThink
Profil *
holi:
Chtěl bych si prostě dostránek dát normální formulář pro pžihlášení a udaje by se akorát odesílali na google pro ověření zda je to správně.
Celkem bych se zdráhal zadávat své přihlašovací údaje tvému formuláři. Takhle se to nikdy nedělá.
Podrobněji na Federated Login for Google Account Users.
holi
Profil
No ano nejde o to že bych měl svůj formulář jde o to aby se uživatel nepřihlašoval na nějakém pop up okně ale přímo na stránce. Tím odkazem jste mě moc nepotěšil tyhle stránky mám už prolezené a moc jsem to nepochopil, už jen z toho důvodu že nejsem zase tak zdatný v angličtině, proto jsem se obratil sem jestli má někdo zkušenosti a podělil by se o ně.
holi
Profil
Najde se někdo kdo toto již zkoušel ? ... nebo by mi dokázal alespon polopatě vysvětlit jak na to těmi stránkami brouzdám křížem krážem ale nějak furt nechápu jak to spustit, konkrétně toto. všude jsou napsány nějaké příkazy a kdo ví co ale nikde jsem nenašel jak to vlastně na ten web dostat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0