Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
Ahoj,

mám takový problém. Stránka mi píše chybu:
Fatal error: Allowed memory size of 209715200 bytes exhausted (tried to allocate 78 bytes) in........
zkouše jsem nastavit větší memory_limit v php.ini a již vše funguje, ale nerad bych to nastavoval natvrdo.

Děje se to jen při importu, kdy je zpracováván velký soubor, zkoušel jsem na začátek php skriptu dát řádek:
ini_set("memory_limit", "nejake_cisloM");
ale toto nefunguje, nevíte proč? Potřeboval bych memory_limit zvýšit jen při importu :(
l564
Profil
Tak popros hosting, třeba se nad tebou smiluje
slovakCZ
Profil
ja pristup k php.ini na hostingu mam, jde mi o to nastavit tento limit jen pri nacteni nejake stranky a po ukonceni ho zase snizit.... kvuli fci "ini_set("memory_limit", "nejake_cisloM"); " musi byt jeste neco povolene? mozna to budu schopen povolit sam bez kontaktu hostingu
slovakCZ
Profil
aha, tak koukam, v php.ini mam memory_limit nastaven na X, ale pomoci fce:
ini_set("memory_limit", "nejake_cisloM");
mohu nastavit memory limit jen na cislo < X... da se nekde povolit, abych byl schopen nastavit cislo > X?
ShiraNai7
Profil
slovakCZ:
Pokud skriptu nestačí 200MB tak už děláš něco špatně. Na importy (nevím co - sql?) je spousta klientů a není to tam třeba cpát přes web.
Alphard
Profil
[#4] To vám většina hostingů zřejmě nepovolí.

Upravte aplikaci, import by mohl jít zpracovat nějak dávkově, abyste se vešel do limitu.
Aesir
Profil
slovakCZ:
mohu nastavit memory limit jen na cislo < X... da se nekde povolit, abych byl schopen nastavit cislo > X?
Zřejmě suhosin.memory_limit

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0