Autor Zpráva
Hracho
Profil
Ahojte, mám jednu otázočku, viete mi prosím niekto poradiť, ako urobiť diskusiu phpbb na záložke?
To znamená, že na server nahrám súbor index.html /mám ho hotový/ s tým, že bol by som rád, ak by som tam mohol spraviť záložku, kliknutím sem budete presmerovaný na diskusné fórum... ale ako to mám urobiť, keď diskusné fórum sa nainštalovalo automaticky ako hlavná stránka, čiže ak zadám do prehľadavača adresu stránky, ihneď mi otvorí fórum a to nechcem.

Dúfam, že som zo seba dostal všetko aby to bolo pochopiteľné čo myslím... všetkým Ďakujem za rady...
dan55
Profil
Nevím jestli tě chápu ale mohlo by to řesit toto do .htacccess
DirectoryIndex index.html index.php index.htm
Hracho
Profil
dan55:

Ďakujem za reakciu ale ako to myslíš? vyskúšam to a poviem ti ale najprv ťa musím pochopiť :-)
Hracho
Profil
trošku pre lepšie zorientovanie sa lebo niekedy napíšem veci úplne ináč ako myslím...

Mám stránku, ktorú som spravil v html ale nemohol som do html dostať diskusiu, tak som spravil novú stránku v php...
Lenže toto fórum som nainštaloval ihneď po vytvorení nového php účtu, takže ako úvodná stránka je ihneď tá diskusia.

Lenže ja by som chcel mať ako úvodnú stránku tú pôvodnú, ktorú som vytvoril v html, s tým, že by som vytvoril záložku, napr - diskusné fórum a kliknutím na túto záložku sa mi otvorí nová stránka s vyšie spomenutou diskusiou.
Hracho
Profil
Len neviem ako to mám urobiť, či už ako mám do súboru html zapísať záložku na to fórum a celkovo som z toho mimo...
v HTML viem urobiť záložku bez problémov, aj to aby sa mi po kliknutí otvorila nová stránka ale v kombinácii html starý index a php nová diskusia som mimo
Hracho
Profil
dan55:
Už som na to došiel ale Vdaka tebe... :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0