Autor Zpráva
rad
Profil *
$db->query(
"SELECT * FROM 

( SELECT id_option_option,option_option_description FROM option_option WHERE produit_option_option=$hidden0) 
  AS t1,
   
  (SELECT id_option_option,option_option_description FROM option_option WHERE produit_option_option=$hidden1) 
  
  AS t2,
  
  (SELECT id_option_option,option_option_description FROM option_option WHERE produit_option_option=$hidden2) 
  
  AS t3;"
);

while($result5=$db->fetch_array())    
{
$stockx.=' <p><label for="stock">'.$result5['option_option_description'].'</label><input type="text" size="20" name="stock[]" value="" placeholder="stock" /></p>';
}  
}


mysql dotaz v php admin spravne vypise tabulky co bych pak chtel vypsat i v php ale pri vystupu mi to vypusuje jen posledni vysledek sice spravne porad dokola ale hodnota je tam jen ta posledni
Keeehi
Profil
Snad jsem to správně pochopil. Pokud ano, nebyl by ten dotaz takto jednodušší?
SELECT `id_option_option`, `option_option_description`
FROM `option_option`
WHERE
    `produit_option_option` = $hidden0
    OR `produit_option_option` = $hidden1
    OR `produit_option_option` = $hidden2
rad
Profil *
zkousim to takto ale bohuzel ten zapis je spravne jen pak nevim jak vysledky zformatovat
aby se mi vypsali kombinace
"SELECT id_option_option, option_option_description
FROM option_option
WHERE
produit_option_option = $hidden0
OR produit_option_option = $hidden1
OR produit_option_option = $hidden2;"
);
while($result5=$db->fetch_assoc())    
{
$tableau[]= $result5['option_option_description'];
} 
$resultat_tableau=implode(" - ",$tableau);
$stockx.='<p><label for="stock">'.$resultat_tableau.'</label><input type="text" size="20" name="stock[]" value="" placeholder="stock" /></p>'; 
$tableau='';
}
takto se mi vse vypisuje za sebou co nechci chtel bych vypsat nejprve prvni kombinaci produit_option_option s tim ze muze byt napriklad black - XL -men
black - L -men; tady to znamena ze produit option = hidden0 je black produit option = hidden1 je XL a L a posledni hidden2 je zase jen jedna hodnota men..diky

Moderátor panther: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
Keeehi
Profil
rad:
V tom případě dej ještě na konec
ORDER BY produit_option_option
rad
Profil *
to Keeehi
akorat ze to mi neda ten vysledek ktery chci ten dotaz na zacatku
$db->query(
"SELECT * FROM 

( SELECT id_option_option,option_option_description FROM option_option WHERE produit_option_option=$hidden0) 
  AS t1,
   
  (SELECT id_option_option,option_option_description FROM option_option WHERE produit_option_option=$hidden1) 
  
  AS t2,
  
  (SELECT id_option_option,option_option_description FROM option_option WHERE produit_option_option=$hidden2) 
  
  AS t3;"
);

while($result5=$db->fetch_array())
{
$stockx.=' <p><label for="stock">'.$result5['option_option_description'].'</label><input type="text" size="20" name="stock[]" value="" placeholder="stock" /></p>';
}
}


je spravne akorat ja nevim jak to z toho vypsat .. nevim proc se mi to spravne vypise v mysql
myslim ze problem je tady
while($result5=$db->fetch_array())    
{
$stockx.=' <p><label for="stock">'.$result5['option_option_description'].'</label><input type="text" size="20" name="stock[]" value="" placeholder="stock" /></p>';
}  

proste mi de o to to zkombinovat ... napriklad L-black L- Xl-black protoze muzu mit v categorie 1 L a XL v kategorii a v kategorii 2 jenom black

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0