Autor Zpráva
habross
Profil
Udělala jsem php ve smyslu, že potřebuji aby se mi započítával počet cestujících autobusem a to rozdílně podle nástupního místa. To mi funguje. Ale při příchodu na stránku sem vymyslel, že se bude měnit stránka podle toho kolik míst je obsazených. Toto je to php. V Opeře mi to bez problému funguje..v mozille nemeni stranku s obsazenim autobusu a v Exploreru to vube nefunguje a hazi to chyby. Díky za pomoc..:)


<?
if(file_exists("pocitadlo.txt")){$pocitadlo=file_get_contents("pocitadlo.txt");}  
else{$pocitadlo=0;}  

$pocitadlo=olomouc;
$soubor=fopen("pocitadlo.txt",'w');
fwrite($soubor,$pocitadlo);
fclose($soubor);

if ( $text >= 51 ) $adresa = "hp51.htm";
$soubor = fopen("pocet2.txt", "r");
$text = fread($soubor, 3);
$adresa = "hp".$text.".htm";
fclose($soubor);

header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently"); 
header("Location: $adresa"); 
header("Connection: close");
?>

Moderátor Alphard: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
Louka
Profil
Nevidím důvod, proč by se php mělo chovat nestandardně napříč prohlížeči. Nemáš v nich uložené staré cache verze nefunkčních podob té stránky?
Keeehi
Profil
$pocitadlo=olomouc;
=>
$pocitadlo="olomouc";

Proč na prvním řádku použiješ file_get_contents a jinde už ne? A při ukládání můžeš použít file_put_contents.
habross
Profil
a to zjistím jak, jestli to nemám uložené v cache počítače?
Keeehi
Profil
Udělejte změnu v kódu.
Projevila se v prohlížeči? => stránka je nově načtená (ne z keše)/ změna se neprojevila => stránka se načetla z keše

Nebo můžete zkusit otevřít stránku tak, že na konec přidáte otazník a náhodný řetězec. Jelikož by to mohla být jiná stránka, prohlížeč ji raději načte.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0