| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Seith Profil |
#1 · Zasláno: 6. 5. 2011, 19:02:49
Ahoj,
nevíte někdo, jestli existuje v PHP nějaká možnost, jak vypisovat v průběhu nedokončeného skriptu? |
||
| Seith Profil |
#2 · Zasláno: 6. 5. 2011, 19:34:35
Už jsem se dopídil, ob_flush kdyby to někdo hledal.
|
||
|
Časová prodleva: 15 let
|
|||
0