Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
ahojky, začal jsem koketovat s php, ale odrazuje mě nedostatek stránek, které vysvětlují již hotové skripty na konkrétních příkladech, vždy jsem se setkal jenom se základní syntaxí atd..., kterou jsem přečetl snad 100krát. Nevíte tedy někdo o opravdu dobré pomoci při učení PHP?? Rád se učím tak, že zkoumám příklady kódů, ale ty , co jsem si stáhl z netu doposavad, tak nefungují a já jsem pak akorát nas.....Rád bych si například stáhnul fungující skript pro návštěvní knihu a z něho se pak učil dále. Asi víte,co mám na mysli. Tak jestli o něčem víte, tak mi prosím poraďte .
Děkuji
Leo
Profil
Ono se jaksi predpoklada, ze programator si aplikaci slozi z jednotlivych dilcich casti. Slovo "(ne)fungujici" ma celou radu vyznamu. Leo
kaifman
Profil
php a nedostatek stránek ?

to si bud delas srandu, anebo nevis co je to vyhlavac


o php je na netu takovyho materialu... i v cestine
igamenir
Profil
V manuálu je všechno.
Jinak - návštěvní kniha se dělá nejlíp, přes databázi. U té se musíš hlavně naučit zobrazovat obsah (SELECT) a vkládat (INSERT), a na to určitě někde návod či příklad najdeš (miminálně v tom manuálu).
A návštěvní kniha přece není nic jiného než vkládání a zobrazování příspěvků.
Leo
Profil
"A návštěvní kniha přece není nic jiného než vkládání a zobrazování příspěvků."

Kdyz pomineme zabezpeceni, ze. Leo
Anonymní
Profil *
fajn chlapi,
vím ,co je to otevřít soubor s příspěvkama a zapisovat do něho a zavřít ho, na to je na netu spousta materiálu a já to nekopíroval, ale pracně sám všechno opisoval, abych se to naučil, ale pak v reálu mi to napíše chyby, třeba ře njde otevřít soubor s knohou( kniha.body) nebo mi jde jenom půlka, tak jsem myslel, že je chyba v těch manuálech, co to popisují, možná i u mě, používám Triádu nebo v čem by to mohlo být, že normální jednoduchý skripty viz echo ....blabla mi fungujou a tohle ne, není třeba problém v tom souboru, do kterého se mají ty příspěvky zapisovat???Já už fakt nevim, připadám so toiž jak demenz a do bluebordu se mi opravdu nechce, ale jinak díky!
Anonymní
Profil *
hele mám tam moc překlepů, promiňte:-(
WertriK
Profil *
Pokud to mas uz na servru a nejde ti zapisovat bude to pravama.

Najdi si tady na forum chmod nebo prava a urcite ti to neco najde.
Leo
Profil
Na takovy veci se pouziva databaze, ne soubory. Leo
BranoD
Profil *
Pouzi databazu a mas to za chvilku
23k
Profil
>> na to je na netu spousta materiálu a já to nekopíroval, ale pracně sám všechno opisoval,

a jaky v tom je rozdil krom toho ze nad tim stravite dele casu? :)
Leo
Profil
"a jaky v tom je rozdil krom toho ze nad tim stravite dele casu? :)"

Neco se naucite, Leo
Kajman
Profil *
"Neco se naucite"

Psát rychleji. :-)

Osobně bych řekl, že přepisování moc přínosu k pochopení skriptu nepřinese.
habendorf
Profil
Osobně bych řekl, že přepisování moc přínosu k pochopení skriptu nepřinese.

Na druhou stranu víc než kopírování.
YoSarin
Profil
Taky fakt...
ale kdyz nektere kopirky nakopiruji opravdu hodne materialu o php, tak prestanou kopirovat a zacnou vyrabet stranky... ;)
Alena
Profil *
Tak tohle mi fungovalo na první pokus

http://www.slunecnice.cz/product/Navstevni-kniha/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0