Autor Zpráva
phpgmail
Profil *
Mám tento script:

  $imap=@IMAP_Open("{pop.gmail.com:995/pop3/ssl/novalidate-cert}INBOX","username","password")or die(imap_last_error()."<br>Connection Faliure!");

   $message_count = imap_num_msg($imap); 
   $m = 0;
    for ($i = 1; $i <= $message_count; ++$i) { 
        $header = imap_header($imap, $i); 

       echo "".date("d.m.Y", $header->udate)."<br />"; 

      
    } 

    imap_close($imap); 


Tento script by mi měl vypsat datumy všech e-mailů ve schránce pod sebou... každopádně mi to vypíše jen určitou část mailů a některé dny mi to úplně vynechává, jako by tam nebyly.. Nicméně když se podívám přímo přes gmail - přes prohlížeč, tak tam ty maily jsou.. Nevíte si s tím někdo rady?
phpgmail
Profil *
Případně by mi stačil script, který by dokázal vypsat počet e-mailů z určitého data z gmail schránky. U ostatních schránek mi tento script funguje v pořádku.
Jan Tvrdík
Profil
Zkoušel jsi se místo přes POP3 připojit přes IMAP? Mají ty e-maily, které nevidíš, mezi sebou nějakou spojitost?
phpgmail
Profil *
Spojitost nemají a IMAP jsem nezkoušel, jak by to mělo vypadat?

"{imap.gmail.com:995/imap/ssl/novalidate-cert}INBOX"


Port zůstává 995 nebo 993?
phpgmail
Profil *
Nikdo nic ?
jan98
Profil *
Zkusil bych imap_errors() jestli to nevypisuje nejake chyby a $imap=@ bez toho zavinace.

Pripadne dalsi krok bych videl udelat si nekde nejakou testovaci schranku treba na seznamu a naplnit to test emailama, a otestovat jestli to stahuje vsechny, nebo jen neotevrene apod. (tak zjistis jestli treba neni chyba v nastaveni gmailu apod.) ..
Keeehi
Profil
993 viz http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=78799
phpgmail
Profil *
S 993 už to funguje jak má.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0